BIO da Italia přináší na trh jedinečný koncept - lahodné BIOpotraviny od italských farmářů v luxusním dárkovém balení. Nádherný dárek plný zdravých a lahodných pochoutek. Dárek ideální nejen pod stromeček.

„Hledáte způsob, jak exklusivní potraviny darovat elegantním a přitom praktickým způsobem? Vymysleli jsme pro Vás luxusní, v Čechách ručně vyráběnou krabici, jež svým matným leskem působí prémiově. Už žádné pletené ošatky nebo dřevěné bedýnky. Naše kvalitní italské biopotraviny našly svoje místo v dárkovém balení, které si Vaši obdarovávání zaslouží“, představuje projekt BIO da Italia Eva Grund. Dodává, že hlavním motorem pro vznik tohoto jedinečného projektu byl fakt, že každý rok před Vánocemi marně na trhu shání ucelenou nabídku italských organických potraviny v pěkném dárkovém balení.

A tak se Eva a Jiří Grund vydali do Itálie, aby osobně navštívili vybrané farmáře a vinaře, aby poznali jejich příběhy, navštívili jejich pole, vinice a farmy a ochutnali jejich výrobky. Nejen certifikáty, ale tato osobní zkušenost s tvrdě pracujícími rodinami, jim dala záruku, že jimi zastupované bioprodukty jsou nejen krásné a chutné, ale hlavně opravdu zdravé a vypěstované s láskou. Proto se rozhodli přinést kus atmosféry této jedinečné země k nám do České republiky.

BIO da Italia nabízí lahodné organické potraviny v nádherných, ručně vyráběných krabicích, neboť s úctou k farmářům i jejich úžasným potravinám se Eva a Jiří domnívají, že balit takto hodnotné dárky do igelitových košů, jako za časů minulých, už dnes není na místě. „My všichni si zasloužíme to nejlepší za rozumné ceny“, dodává Eva.

Zákazníci si mohou vybrat ze třech velikostí dárkových krabic a čtyř kategorií – Silver, Gold, Platinum a Bella. Všechny kategorie jsou jedinečné a plné lahodných BIOpotravin. Z nabídky si tak vybere opravdu každý, ať už za účelem obdarování druhého, či sebe sama.

Luxusní dárková balení plná lahodných biopotravin z italských rodinných farem. Červená, bílá i šumivá vína, lanýže, olivy, těstoviny, nakládaná zelenina a další lahůdky. Vše BIO. Baleno do ručně vyráběné dárkové krabice. Více na www.biodaitalia.cz

A jak naše dárková balení vypadají? Zde je malá ukázka. Na vnitřní straně víka navíc naleznete „rodokmen“ lahůdek, které ve svém dárkovém balení od BIO da Italia naleznete.Můžete si vybrat ze tří velikostí ručně vyráběných dárkových krabic. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s matným povrchem a zelená stuha podtrhuje dárkové balení.

Fotografie, které jsme pro vás osobně na naší italské cestě nafotili. Vinice LA CANTINA PIZZOLATO a kouzelná vesnička POGGIO AQUILONE uprostřed polí rodiny Alberti.

Eva a Jiří Grund

  12:29,  aktualizováno  25. března 2019 16:16