Velkorysý smartphone s obřím displejem HD+, fotoaparátem 16Mpix a pamětí 4+128 GB. Obrovský IPS displej HD+, dokonale a věrně zobrazuje detaily a barvy. Jeho 2,5D povrchová úprava je velmi příjemná na dotek. Do krajů protažený zaoblený displej je opatřen plnou laminací.

128GB úložiště, 4GB RAM a super výkonný procesor 4GB RAM a osmi-jádrový, 64-bit procesor poskytují nekompromisní akční prostor pro všechny vaše aplikace. Základní 128GB úložiště můžete rozšířit pomocí microSD karty až o 512GB. Funkce Dual SIM vám umožní v případě potřeby použít dvě SIM karty najednou.

Externí obrázek

Čtečka otisků prstů a odemykání pomocí obličeje ochrana dat, zdraví i dětí. Vaše data jsou v bezpečí díky vestavěné čtečce otisků prstů. Odemykání pomocí vašeho obličeje vždy zaručí autorizovaný přístup pro majitele telefonu. Vaše zdraví chrání chytré funkce, jakou je například noční režim displeje. Přistup dětí na internet, nebo do nevhodných aplikací můžete kontrolovat pomocí jednoduché funkce Family link.

Super rychlá 4G/LTE data a komfortní volání voLTE, 4G/LTE datové připojení pro bleskurychlé připojení k internetu. Wi-Fi, Bluetooth a 2 systémy navigace - GPS + Glonass. Funkce & nbsp; voLTE pro vysoce komfortní volání přes sítě 4G.

Externí obrázek

Módní vzhled S gradientní barevnou úpravou

Aligator FiGi NOTE1 Pro je k dispozici ve dvou barevných variantách. Gradientní modré, nefritové a tmavě zelené, s metalickou úpravou.

Více info na www.aligator.cz !

  13:29