Britský kavárenský řetězec Costa Coffee otevřel další pobočku v České republice, a to na pražském Žižkově v Seifertově 55.

Kavárna je především zajímavá svým inovativním designem nazvaným „Metropolitan“ se spoustou útulných zákoutí, jako je tomu v „Costě“ na Letišti Václava Havla.


Češi mají rádi kávu, proto čím dál častěji využívají prostory kaváren nejen k přátelskému posezení, ale i k pracovním povinnostem. Domlouvají si tam schůzky s klienty či obchodními partnery, nebo si vezmou laptop a udělají si z nich jakousi přechodnou pracovnu. A právě na tento trend reaguje kavárenský řetězec Costa Coffee a inovuje design svých poboček.
Design Metropolitan


„Nově otevřená kavárna v Seifertově 55 na Žižkově znázorňuje nadčasový interiér nazývaný Metropolitan. Jedná se o jakési znovuoživení městských kaváren industriálního typu s využitím kontrastních barev, jež přidávají na jedinečnosti,“ popisuje náladu nové pobočky Eva Kulhánková, marketingová manažerka Costa Coffee. „Prostor navozuje městskou atmosféru a nabízí módní, ale zároveň pohodlný nábytek a útulná zákoutí. Dřevěná podlaha dodává kavárně majestátní nádech, zatímco dlaždice podtrhují pocit prostoru. Každé místo je náležitě využito. Kavárna je vyzdobena zajímavou in-store grafikou - stylové fotografie a umělecká díla s kávovou tématikou dokonale dokreslují osobitý styl podniku.“ V kavárně jistě oceníte i klidnější zóny, odkud můžete bez problémů napájet laptop a v klidu tak pracovat. Wifi připojení je samozřejmostí v celém prostoru „Costy“. Přátelé si mohou posedět v křeslech, skupina maminek bude preferovat koutek s pohovkou, kam se jim vejde i kočárek.


Adresa a otvírací doba: Seifertova 55, Praha 3 - Žižkov, každý den od 7:00 do 21:00 h.  5:01,  aktualizováno  25. března 2019 19:07