Zámecká zahrada v Poděbradech se již tuto sobotu promění v romantické místo plné nejlepších vín od českých a moravských vinařství. 2. ročník vinného koštu v Poděbradech je ideální volbou k májovým oslavám lásky. Na své si zde přijdou nejen dospělí, ale i děti.

V hlavní roli 2. vinného koštu v Poděbradech budou tentokrát růžová vína. Divíte se, proč zrovna “netradiční” růžová vína? Odpověď je jasná. K měsíci lásky růžová vína neodmyslitelně patří! Kromě nejlepších vín, která nabízejí česká a moravská vinařství, na vás čeká moderní gastronomie a hudební program po celou dobu konání akce.

Víno bude naléváno pouze do speciálních festivalových sklenic. Ty zakoupíte za 100 Kč, ale vyhozené peníze to nebudou. Stylová sklenka vám bude připomínat příjemný den po celý rok. Skleničku z edice „Poděbrady 2019“ můžete použít i na budoucí akci v říjnu.

Jak už jsme zmínili, 2. ročník vinného koštu v Poděbradech je připraven také na malé návštěvníky. Pro děti zde budou čekat tvůrčí dílničky a skákací hrad. Potomci se tedy rozhodně nudit nebudou.

2. ročník vinného koštu v Poděbradech se koná 4. května od 11:00 – 22:00. Vstup na akci je zdarma.

2. ročník vinného koštu v Poděbradech v zámecké zahradě
  • Více informací naleznete ZDE.