Představte si ty nejoblíbenější kávové nápoje, které baristé Costa Coffee v průběhu minulých let připravovali. Tak právě ty se nyní objeví v nové kampani a pěkně pohromadě. Když kávovou pohodu, tak až do dubna. Tak dlouho budete moc chodit pro ty nej kávové drinky, mezi které patří Perníkové caffé latte nebo Matcha-anýz flat white. Bestsellery jsou zde, a kde jste vy? Kromě výdejních okének si můžete svoji kávu objednat i skrz rozvážkovou službu Wolt.

Káva na „48 hodin“

Externí obrázek

Do Japonska se asi jen tak nedostanete, ale pro kávu s chutí Japonska můžete vyrazit už dnes. Matcha-anýz flat white spojuje vyvážený poměr kávy a mléka s povzbuzujícími účinky zeleného čaje matcha a sladce kořeněnou chutí anýzu. Po vypití této kávy budete mít energii na opravdu dlouho.

Nesnáším loučení

Externí obrázek

„Nesnáším loučení,“ řekl pan Perníček. A tak v kavárnách Costa Coffee zůstane až do dubna. Respektive jeho Perníkové caffé latte. S potěšením vám oznamujeme, že ho bude dost pro všechny. A šlehačky taky.

Miluje mě, nemilujeme mě

Externí obrázek

Valentýnské duo caffé latte a cheesecake s jahodami není pro žádné křehké květinky, ale pro ty, kteří si chtějí užít svátek zamilovaných nebo jen tak vyrazit do města a udělat si radost s přáteli. V nabídce bude celý týden od 10. 2. do 17. 2. za zvýhodněnou cenu 99 Kč.

Recept na lepší náladu

Externí obrázek

Vložte do úst – čokoládové cookie s lískovými oříšky a zapijte svou oblíbenou kávou. Nechte působit. Veganské sušenky mají uvnitř vláčnou karamelovou náplň, jsou posypané karamelizovanými lískovými oříšky a polité čokoládou. O takové snídani se vám nemusí už jen zdát. Ať jste vegan nebo ne, koláček po ránu prostě potěší.

Aktuální informace najdete na FB stránkách Costa Coffee Czech Republic nebo na www.costa-coffee.cz.

  14:00