Již devátý ročník soutěže Hračka roku vybere nejlepší hračky! Vítěze vybere odborná porota, ale do hlasování se můžete zapojit i vy!

„Na českém trhu je k dostání velké množství hraček především ze zahraniční produkce. Rodiče nemají ani tak problém vybrat vhodnou hračku pro děti, větší potíže jim činí orientace například z hlediska kvality. A právě projekt Hračka roku jim má pomoci vyznat se v nabídce. Nominované produkty zohledňují přísná kritéria, jakými jsou vysoké nároky na bezpečnost či vzdělávací hodnota,“ říká Jan Vidím, CEO agentury Knowlimits Group a.s., která soutěž pořádá.


„Abychom pokryli celý trh, máme kategorie pro nejmenší děti, zvlášť pro kluky a pro holky, hračky na ven, kategorii zahrnující veškerou stolní zábavu, ale i vzdělávací a kreativní kategorii,“ upřesňuje Jan Vidím. Do každé z kategorií bude nominováno 10 hraček. Do hlasování o výběru se zapojí široká veřejnost, ale i odborná porota,  ve které je například Michaela Kramárová - šéfredaktorka magazínu Žena a život a Tereza Netolická - šéfredaktorka časopisu Můj svět.Jak hlasovat?


Hlasování bude probíhat od 19. října do 8. listopadu na www.hracka-roku.cz. Z těch, kteří se do hlasování zapojí a zároveň odpoví na otázku „Jaká byla vaše nejmilejší hračka v dětství?“, budou vybráni tři výherci s nejzajímavější odpovědí. Výherci získají vouchery pro nákup hraček v obchodech Bambule. Vítěz vyhraje voucher ve výši 5000 korun, druhý vybraný pak 3000 korun a třetí si odnese voucher ve výši 2000 korun.


Hračka roku bude mít také dobročinný rozměr. Produkty budou po testování odbornou porotou darovány nestátní neziskové organizaci Dům tří přání. Jejím posláním je všestranná pomoc dětem a rodinám, které se ocitly v krizové situaci, s cílem umožnit jim bezpečný vývoj v jejich původní rodině.


Neváhejte a zapojte se do hlasování na www.hracka-roku.cz


  6:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:32