Výrobce holicích strojků Braun představil nové produkty Braun Styling. S novými strojky zúčastněné seznámil moderátor Honza Musil. Akci podpořil finalista soutěže Muž roku, model a kickboxer Miroslav Dubovický.

Značka Braun obohatila své portfolio o první kompletní řadu stylingových produktů. Ty zajistí perfektní oholení vousů, chloupků v uších a nose i chloupků těla. O přednosech nových produktů Braun Styling hovořil i známý model Miroslav Dubovický. „Vzhled vousů je věc, na které si nechávám opravdu záležet. Osobně preferuji strniště. Právě zastřihovače Braun mi umožňují vytvořit vzhled přesně podle mých představ,“ podělil se Miroslav Dubovický o své zkušenosti na tiskové konferenci. Celou akcí provedl úspěšný zpěvák a moderátor Honza Musil.

Nová řada Braun Styling obsahuje čtyři univerzální zastřihovací sady, které mužům poskytnou až 9 stylů a také dva vylepšené zastřihovače vousů s až 39 nastaveními délky pro bezkonkurenční preciznost a stoprocentní kontrolu nad výsledným střihem. Tyto perfektní stylingové nástroje se dokážou adaptovat jakémukoliv požadavku svého majitele a perfektně ovládají všechny své funkce. Díky nim může moderní muž svým vzhledem snadněji nechat vyniknout svou osobnost.
Z čeho vybírat?


Nové zastřihovače Braun zahrnují:

• 6 v 1 – Braun Face & Head Trimming kit - MGK 3020

• 7 v 1 – Braun Face & Head Trimming kit + strojek Gillette Body zdarma - MGK 3040

• 8 v 1 – Braun Face & Head Precision Trimming kit + strojek Gillette Flexball zdarma - MGK 3060

• Vše v 1 – Braun Head to Toe Trimming kit + strojek Gillette Flexball zdarma - MGK 3080

• Braun Beard Trimmer s jedním hřebenem pro 20 nastavení délky - BT 3020

• Braun Beard Trimmer se dvěma hřebeny pro 39 nastavení délky + strojek Gillette Flexball zdarma - BT 3040


  8:52,  aktualizováno  25. března 2019 18:25