Chcete se dobře najíst či napít? Ochutnat jídlo jiné kultury? Navštivte jednu z akcí, které jsme pro vás vybrali. Nezapomněli jsme ani na ty, kdo by si raději zašli koupit nějaký originální kousek nebo si prošli historickou Prahu tak, jako nikdy předtím.

Víkendové akce pro milovníky dobrého jídla:


1. sobota 15. 9. 2018 – Středomoří na náplavce
Největší přehlídka oblíbené středomořské kuchyně na Smíchovské náplavce. Budou pro vás připraveny pokrmy francouzské, italské, španělské, řecké nebo chorvatské kuchyně, exotické ochutnávky vám nabídneme také z orientální oblasti Středomoří, jako jsou Sýrie, Izrael, Libye, Libanon nebo Turecko. Součástí festivalu budou také stánky s delikatesami, nebudou chybět olivy a olivové oleje, baklava, vína, sardinky, sušené fíky atd. Zatančit si budete moci v rytmu balkánské dechovky. Vstupné : 50 Kč, ZTP a děti do 12 let zdarma

Více informací na webu a na FB.

2. sobota 15. 9. 2018 – Ochutnej Vietnam 2018
Tradiční vietnamské pokrmy a nápoje, které se v Česku pomalu rozšiřují a nabývají na popularitě. Letošní ročník přinese mimo vybraných pokrmů desítky nejoblíbenějších restaurací i bohatý program, kulinářské workshopy, tradiční hry, soutěže, projekce, výstavy, doprovodnou hudbu a mnoho dalšího.

Více informací na webu a na FB.

3. sobota 15. 9. 2018 – Prosecco & Food Festival 2018 | Střelecký ostrov


Mnoho vzorků šumivých vín a prosecca na jednom místě. Také na gastronomické speciality, jako jsou grilované krevety, chobotnice, losos, burgery, pizza a také italská káva a zmrzlina. Jediným a hlavním cílem tohoto malého festivalu je nabídnout vám chvíle k odpočinku, trochu zábavy, něco málo z gastronomických specialit z celého světa a nápoje za přijatelnou cenu. Nenechte si ujít nezapomenutelný a jedinečný zážitek.

Více informací na webu a FB.

Nejde vám jen o jídlo? :-) Čtěte dál!


  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 17:04