Také milujete balzámy na rty EOS? My ano, proto jsme pro vás připravili soutěž o úžasný balíček EOS v hodnotě 1000 Kč.

Značka Evolution of Smooth (EOS) byla založena v roce 2006 v New Yorku. Specializuje se na výrobu a prodej kvalitních přípravků pro péči o pleť a tělo. Světovou popularitu si získaly především EOS balzámy na rty, dostupné v mnoha příchutích.

EOS balzámy obsahují vzácné bambucké máslo a vitaminy C a E, které jsou vysoce účinné v péči o rty. Obaly EOS balzámů v podobě barevných vajíček jsou navíc plně recyklovatelné.

Soutěž pro vás o balíček v hodnotě 1000 Kč, který obsahuje:


EOS krém na ruce Fresh flowers - Čerstvé květiny a je přírodní, rychle se absorbuje a zanechává pokožku sametově hladkou několik hodin. Jeho hlavní výhodou je obsah bambuckého másla, ovesného extraktu s vysokým obsahem antioxidantů a přítomnost vitamínů C a E. Navíc neobsahuje látky, jako jsou lanolin, ftaláty, parabeny ani barviva.

EOS balzám na rty Shimmer Lip Balm Pearl je novinkou mezi nabídkou balzámů ve tvaru vajíčka. Mezi jeho hlavní výhody patří výroba z přírodních látek  s vysokým obsahem antioxidantů a s osvěžující chutí. Tato varianta zanechá na tvých rtech jemný lesk

EOS balzám na rty FRESH GRAPEFRUIT - Osvěžující grep patří do limitované edice balzámů ve tvaru vajíčka, proto byste si ho neměli nechat ujít! Mezi jeho hlavní výhody patří výroba z přírodních látek  s vysokým obsahem antioxidantů a s osvěžující chutí.

EOS Active balzám na rty SPF 30 - zanechává rty hebké a jemné, chrání před slunečním zářením, hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje

EOS Balzám na rty Pomegranate Raspberry tyčinka - EOS Pomegranate Raspberry stick je balzám na rty s přirozenými antioxidanty a s osvěžující chutí sladké máty. EOS Pomegranate Raspberry je z 95 % organický a 100 % přírodní. Neobsahuje paraben a vazelínu. Obsahuje antioxidanty, vitamin E, zklidňující bambucké máslo a jojobový olej. EOS Pomegranate Raspberry udržuje rty vlhké, měkké a senzačně hladké.


Soutěžní otázka: Popište nám polibek, na který nikdy nezapomenete ;-)


5 nejoriginálnějších odpovědi vybereme a odměníme balíčkem EOS v hodnotě 1000 Kč.


Na vaše odpovědi se těšíme do 29. července.


  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:46