Vyhrajte dvě vůně, dámskou i pánskou, které jdou ve stopách svých předchůdců Classique a Le Male, bestsellerů z dílny Jean Paul Gaultier, které tentokrát tvoří něco více sofistikovaného. Jednak charakterem vůně, tak i prezentací flakonu. Je to Belle Parfumerie a odvážná inovace v jednom provedení.

Zasoutěžte si o dvojici, kterou vytvořil Jean Paul Gaultier již v 90. letech, kdy přišel se zcela novým konceptem.S dvojicí, která nikdy nebude znuděná, když bude pospolu. S dvojicí, která nás nikdy nebude nudit. Nejvíce slavná podoba vůně podstoupila remix, kdy jejich slavní parfuméři získali potřebnou noblesu bez jakékoliv ztráty na své legendární uličnické koketerii.Příběh dvou ikonických flakonů, které nikdy nezůstaly bokem světa módy. Siluety se mění – stejně jako se mění celý svět. Classique flakon má trošku menší poprsí, ale zato trošku větší boky. Le Male má širší ramena a užší pas. Krystalové zakřivení obou flakonů vyjadřuje podobu dnešní epochy – nyní žijeme životy na hraně. Měděná mince na plechovkách je ve znamení jemnějšího zlata, téměř tenkého.


Vyhrajte dámský i pánský parfém Essence de Parfum, Jean Paul Gaultier, tři nejzajímavější odpovědi odměníme dvěma parfémy Essence de Parfum v hodnotě 5 840 Kč!


Otázka měsíce: Jakou vůni máte na svém muži nejraději?

Platnost soutěže do 18.7.2018

  16:41,  aktualizováno  26. března 2019 11:26