Půvabná herečka v těchto dnech slaví své 38. narozeniny. Všechno nejlepší!

Kate Hudson se narodila 19. dubna 1979 ve znamení berana. Charakteristické rysy tohoto znamení na ní však úplně vztáhnout nemůžeme, protože jde o hraniční termín. Je však pravda, že temperamentní a bojovná je. Rodačka z Los Angeles má bohatou filmografii, kterou odstartoval úspěch filmu Na pokraji slávy v roce 2000, za který dostala i Zlatý Glóbus a svou dosud jedinou nominaci na Oscara. Zajímavostí je, že kromě natáčení filmů je i spoluzakladatelkou úspěšné fitness značky. Sedm let byla vdaná a má dvě děti. 


Z filmografie této hollywoodské hvězdy jsme pro vás vybrali 9 filmů, které podle nás stojí za to vidět!Na pokraji slávy (2000)


Hlavním hrdinou filmu je patnáctiletý fanoušek rockové muziky, který má navíc i redaktorské ambice. Vstupuje do kolotoče rockového turné a musí odolat všem pokušením, která to obnáší. Vydrží mu jeho životní sen i přesto, že zjistí, jak to v zákulisí doopravdy chodí? V tomto dvouhodinovém hudebním dramatu Kate Hudson exceluje ve vedlejší roli. Za svůj výkon, kterým celkovému dojmu z filmu velmi pomohla, získala Zlatý Glóbus a nominaci na Oscara. Podobně velký úspěch už nikdy v žádné roli nezopakovala. Za pozornost jistě stojí i mladý Patrick Fugit, který se náročné úlohy dospívajícího chlapce zhostil na jedničku. 


Dále hrají: Patrick Fugit, Billy Crudup, Zooey Deschanel a dalšíZdroj fotky: © 2000 Dreamworks Pictures


  10:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:37