Znáte to, každý chlap si hraje na hrdinu. Ničeho se nebojí, všechno zvládne a všechno vyřeší. Jackie vám ale přináší pár věcí, které trápí každého muže.

Pravděpodobně to na něm na první pohled nepoznáte. Hrdinou je a bude, i kdyby ‚lítaly hromy blesky‘. Ale v koutku duše ho může trápit problém, který vypluje na povrch až po delší době, nebo třeba vůbec nikdy. Otázkou zůstává, co pro jeho duševní blaho můžeme udělat my, chápavé a milující partnerky, které chtějí pro svou drahou polovičku jen to nejlepší. Naše rada zní: mluvte s ním! Tady jsou témata:Jsem pro ni dost dobrý?


Na začátku vztahu je každý muž ten nejlepší, nejúžasnější, nejpozornější a nejromantičtější. Ale po pár měsících se nejeden z pánů začne ptát: „Jsem pro ni dost dobrý? Proč se zahazuje se mnou, když její nový kolega vypadá jako model na spod­ní prádlo od Armaniho? Neopustí mě, když zjistí, že jsem obyčejný, žárlivý a sobecký?“


Tyto otázky trápí víc mužů, než si myslíme. Jen si vzpomeňte např. na situaci, kdy novopečeného partnera předsta­vujete přátelům. Snaží se na vás udělat co nejlepší dojem a bude chtít zapadnout. Moc dobře ví, že kdyby si nerozuměl s vašimi kamarády, byl by to zásadní problém. A co teprve, když se jen zmíníte, že jste potkala svého bývalého v posilovně a že svaly, co se mu vyrýsovaly, vypadají fakt sexy. Je více než pravděpodobné, že hned druhý den váš drahý naběhne do fitnesscentra nebo přinejmenším začne doma u televize zvedat činky.


Chlapi jsou v tom­hle jako děti, jakákoliv maličkost je pro ně výzva. S tím opatrně, žádný jedinec mužského pohlaví nesnáší, když jim do vztahu taháte předchozí partnery. To je dokáže rozžhavit doběla. Pokud nechcete mít oheň na střeše, bývalé si uzamkněte  ve své mysli, ať byli v něčem sebelepší.


  9:54,  aktualizováno  31. března 2019 13:41