Mezi absolutní klasiku je označována misionářská poloha, ale mezi postelové TOP 3 polohy se řadí ta, kdy je žena nahoře.

Klasika

Muž leží na zádech, žena na něm sedí s koleny opřenými o postel. Muž má nohy natažené nebo ohnuté a vše se odehrává tváří v tvář.


Kolena nahoru

Mála obměna spočívá v nadzvednutí kolen. Na partnerovi nebudete klečet, ale jakoby sedět a věřte, že pohyby budou „chutnat“ jiank. Vám i jemu.


Výpad vpřed

Nohy si položíte tak, že jedna směřuje dopředu (položená vedle jeho ruky), druhá dozadu (opírá se o postel mezi jeho rozkročenýma nohama). Už víte, proč se této poloze říká výpad? Průnik bude velmi intenzivní!


Křeslo

Nemáme na mysli kus nábytku, ale polohu jeho těla. Partner zvedne horní polovinu těla a rukama se zapře o postel, vy se na něm zakloníte a také se opřete o postel, nohy mu dejte na ramena. Vzrušující posezení, nemyslíte.


Doširoka

Křeslo můžete ještě trochu obměnit. Nohy sundejte z partnerových ramen a pořádně je rozkročte.


Jako krabi

Partner bude ležet na zádech, vy se hodně zakloňte a nohy dejte vedle jeho hlavy. Snižte se tak, že se budete opírat o postel jen lokty, ne o celé natažené ruce. Intenzivní spojení je zaručeno.


Otočka

Toto je poloha absolutní slasti pro oba. Otočte se, partner bude mít super výhled na váš zadeček a pronikání a vy si budete určovat úhel i hloubku průniku.


Otočka jinak

Chcete vyzkoušet všechny možnosti? Neotáčejte se na partnerovi úplně, ale zastavte se v polovině. Nasedněte na něj bokem k jeho obličeji, pokud nevíte, co s nohama, dejte je na kraj postele nebo spusťte na zem.


Soukromý tanec

Otočená zády k partnerovi mu můžete nabídnou slastný tanec v jeho klíně. Stačí, abyste ho posadila na okraj vyšší postele nebo gauče a v poloze vestoje na něj opatrně nasedla. Nesedejte si však úplně a makejte na svých stehnech - nadzvedávejte se a klesejte. Samozřejmě v určitém rytmu.


Tanec na kolenou

Stejný tanec můžete provádět i v pohodlnější poloze na kolenou. Na sedícího partnera si vyhupsněte tak, že se o gauč nebo postel opíráte koleny. Patner vás v obou „tanečních“ polohách jistí za boky.


  12:30,  aktualizováno  25. března 2019 20:12