Rozumíte si, umí vás rozesmát a hezky se o vás stará. Váš vztah má jen jediný háček – v posteli potřebujete každý něco jiného! Co s tím? Vyzkoušejte tyhle tipy a budete (u)spokojení oba.

Chodíte spolu, ale každý jste úplně jiný. Fajn, proč ne? Protiklady se přitahují. V sexu to ale platit nemusí. „Jsem do Daniela blázen, ale v posteli se prostě neshodneme,“ svěřuje se pětadvacetiletá Karolína, která pracuje v lékárně.


„Každý z nás si pod pojmem ,skvělý sex’ představuje něco úplně jiného. Já se chci milovat večer potmě, potřebuju spoustu hlazení, líbání a něžností. Jenže Dana nejvíc vzrušuje, když mi ráno při vaření kávy vyhrne noční košili a ohne mě přes kuchyňskou linku. Já mám ráda pomalé pohyby, on rychlé. V podivných polohách se nedokážu ani vzrušit, natož něco víc, jenže on mi neustále zvedá nohy ke stropu nebo mě věší z postele hlavou dolů. Tvrdí, že sex potmě pod peřinou je pro důchodce a že on potřebuje pořád zkoušet nové věci. Fakt nevím, co dělat, abychom byli spokojení oba.“ Podobný problém řeší spousta párů.


„Kamil chce sex každý den, ale většinou je to jenom pětiminutové šup sem šup tam. Já bych se raději milovala jednou za týden, ale pořádně,“ stěžuje si devětadvacetiletá grafička Věra. Tato neshoda je hodně častá. Vlastně máte obrovské štěstí, pokud narazíte na chlapa, který je naladěný na úplně stejnou sexuální vlnu jako vy. Ale ani když se vaše ložnicové choutky výrazně liší, nemusíte hned uvažovat o rozchodu. Nemusíte dokonce ani přistoupit na kompromis typu „dneska to bude po mém, příště po tvém“. Odlišné sexuální styly totiž můžete úspěšně sladit! Stačí, když si osvojíte pár mazaných triků. Čtěte, jak odstraníte tři úplně nejčastější ložnicové neshody.


  7:22,  aktualizováno  31. března 2019 13:22