Když chcete, aby vám drahý šel na ruku, potřebujete se naučit vytasit požadavek ve správný čas. Víme, v kolik hodin je nejlepší chtít po něm...

7:00 ...sex

Nejvíc hormonu testosteronu se mužům vyplavuje přes noc, kdy často mívají erotické sny. Takže čerstvě po probuzení prýští drahému dobyvačný hormon z každého póru těla. Stačí mu jenom naznačit a můžete si být jistá, že se na vás rád vrhne, i kdyby byl ještě v polospánku.


11:00 ...aby si uklidil nebo přestěhoval skříň

Už týdny ho prosíte, aby odtáhl z předsíně do sklepa stařičký polorozpadlý botník, ale když se večer vrátíte domů, ta ohavná věc tam pořád stojí? Zkuste drahého o úklidový servis požádat před polednem (třeba o víkendu). V tu dobu je nabuzený kortizolem a adrenalinem, takže má spoustu energie a síly. Šance, že se s chutí pustí do díla, je teď nejvyšší.


14:00 ...aby vás vyslechl

V průběhu dne partnerovi pomalu klesá hladina testosteronu v krvi, která kolem druhé hodiny odpoledne zaznamenává největší propad. Využijte proto chvíle, kdy je milý v útlumu a myšlenky mu netěkají všemi směry, a vysypte na něj, co máte už dlouho na srdci. Nebude vás přerušovat zbytečnými poznámkami.


20:00 ...aby s ním byla zábava

Poté, co večer konečně vypadl z práce, z něho spadlo nashromážděné napětí a chce, ještě než definitivně zaleze do postele, zažít trochu zábavy. (Proč ne právě s vámi?) Zrovna teď nejvíc srší humorem a je připravený i na bizarní legrácky. Když navrhnete polštářovou válku (nebo druhé milostné kolo...), vsaďte se, že ho ten nápad nadchne.


  13:04,  aktualizováno  31. března 2019 13:39