Tohle hýčkání vás uvolní, potěší a vzpruží novou energií – a ještě vám vymazlí lásku! Přítel bude škemrat o další přídavky něhy.

Povzbudivé doteky

Smyslná technika: Zapojte rychlé a sekané pohyby, které dokážou svaly povzbudit na celý den. Kávový dopink už nebude třeba.

Pohyby slasti:

? Hned po ránu si s milým vjeďte do vlasů, a to doslova! Hlavu pokrývají tisíce nervových zakončení, která díky masáži nastartujete do pohotovostního režimu. Sedněte si na gauč a partnera usaďte před sebe na zem. Rychle mu dlaněmi přejíždějte od temene ke krku a zase zpátky, poté prsty roztáhněte a kružte jimi po celé hlavě. Až se slasti nabaží, spravedlivě se vyměňte, aby vám mohl laskavost oplatit.

? Za tuhle vzpruhu vám bude blahořečit! Položte miláčka na břicho a pěkně mu na záda zabubnujte. Začněte svižným klepáním podél páteře nahoru a dolů, potom se rozbubnujte také do stran. Na závěr mu několikrát zatlačte do zad plnými dlaněmi – uvolní se a všechny bolesti se dají na ústup. Pak zůstane řada na něm, aby vás zhýčkal jako princeznu.Masáž pro sladké spaní

Smyslná technika: Stačí zatlačit na správná místa a na ústup se dá bolest i celodenní pracovní vypětí.

Pohyby slasti:

?  Po celodenním pobíhání na podpatcích máte úplně ztuhlá chodidla? Nechte přítele, ať vám na pár sekund palci pořádně stiskne klenbu šlapek – svaly se úžasně uvolní. Poté ať vás drahý chytí za ruku a stlačí prohlubeň mezi vaším palcem a ukazováčkem. Tlak na tomhle místě totiž dokáže uvolnit napětí v celém těle. Nezapomeňte milenci službu oplatit.

? Než milý usne, ať se položí na záda a zavře oči. Svlékněte mu horní část pyžama a od pasu dolů ho přikryjte peřinou. Sedněte si vedle něho na postel a namasírujte mu hrudník, na který se při hýčkání často zapomíná. Položte mu dlaně na prsa, prsty směřují k ramenům. Jemně přitlačujte v malých, krouživých pohybech. Přikrývka drahému zahřívá nohy, zatímco hrudník se mu prokrvuje díky vaší péči – žádný div, že vás po chvíli přestane vnímat, protože už pluje na obláčcích snů.


  7:00,  aktualizováno  31. března 2019 13:38