Tohle je jeho erotická noční můra: vaše sólové milování, při kterém smí nanejvýš skučet touhou u klíčové dírky a žadonit, abyste ho pustila do svého světa. Nechte ho ale jen nahlédnout. Užijete si to oba! 

Čtěte, jak si účinně podat pomocnou ruku.Dopřejte si předehru


Postarejte se o to, abyste byla klidná a uvolněná. Jestli se vám hlavou honí myšlenky na nezaplacené složenky a hádku se šéfkou, těžko se vzrušíte. Dejte si proto na úvod příjemně teplou koupel, zasuňte do přehrávače Morcheebu a zapalte vonné svíčky. Ať vás ani nenapadne zanedbávat milostnou kulisu jenom proto, že se chcete laskat bez asistence partnera! Oblékněte si černé krajkové prádlo, jako byste chtěla svádět vysněného muže, nebo zůstaňte úplně nahá. Pak si pusťte erotický film anebo se nalaďte sexy knihou.


Tip: Nalistujte patřičné pasáže třeba v románu Tiché dny v Clichy od Henryho Millera anebo se začtěte do čehokoli od Charlese Bukowského.Pohodlně se uvelebte


Lehněte si nebo sedněte na postel tak, abyste se mohla doširoka rozevřít. Když přitisknete chodidla k sobě, svaly na stehnech se vám napnou podobně jako před orgasmem. Citlivé nervy v klíně jsou propojeny s chodidly – proto spoustě lidí připadá jejich masáž prudce erotická. Dopřejte si milostnou předehru, jakou by vás oblažil ten nejzručnější milenec: pomalu se hlaďte po celém těle, laskejte si ňadra a bradavky, přejíždějte prsty po vnitřní straně stehen. Třeba zjistíte, že máte tajné erotogenní zóny, kterých se váš drahý zatím nedopátral.