Marně čekáte na slastné aaach? Abyste neodcházela od milého s prázdnou, sestavili jsme návod, jak dosáhnete slasti. Čeká vás hodně otevřené čtení!

V  jaké poloze máte největší šanci na velký třesk? Proč jste ještě nikdy neměla orgasmus při pronikání, když si ho svépomocí dokážete vykouzlit úplně hladce? A jak drahému vysvětlíte, jakými doteky vás vyšle do nebe? Do redakce nám posíláte spoustu e-mailů, v nichž se nás ptáte na orgasmus. Nejčastěji vás zajímá, proč zrovna vy supíte k vyvrcholení tak dlouho a pracně nebo proč se vám extáze vyhýbá úplně. Máme pro vás proto uklidňující zprávu: Je úplně normální, že vám činí potíže dosáhnout orgasmu. Možná jste z filmů a knih získala dojem, že většině pozemšťanek stačí, aby v nich partnerův píst párkrát zapumpoval, a už se pod nimi chvěje zem. Ve skutečnosti vyšlo nedávno díky internetovému průzkumu společnosti Smarter Sex najevo, že jenom dvaadvacet procent žen si vychutnává vyvrcholení při každém pohlavním styku.Ostatní na sexuální Olymp vystoupí jen někdy. Anebo nikdy! Je to tím, že vaše tělo potřebuje mnohem důmyslnější a různorodější laskání než to mužské. Co dokáže jednu ženu dopravit do ráje, to jinou nechá úplně chladnou. Navíc vám na rozdíl od chlapů k postelovému štěstí nestačí jenom správné dráždění a laskání. Většina žen si užije vyvrcholení jedině v okamžiku, kdy jsou uvolněné a nemají žádné starosti. „V dosažení orgasmu vám může bránit celá řada negativních emocí, jako je zlost na partnera nebo dokonce deprese ze špatné finanční situace,“ vysvětluje sexuoložka Judy Bastyrová, autorka knihy Sexuální rozkoše.


I když si vyvrcholení nemůžete objednat jako zmrzlinový pohár se šlehačkou, neznamená to, že byste se měla smířit s milováním bez něj. I když jedenáct procent z vás žhavé zemětřesení ještě nikdy nezažilo, nic není ztraceno. Podle sexuologů může skučet a sténat slastí úplně každá žena. Sestavili jsme proto přímý recept na extázi o čtyřech krocích. Díky němu už nikdy nebudete ležet v posteli naštvaná a neuspokojená.


  7:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:18