Váš milý touží vědět všechno? Tohle mu raději zamlčte.


?  Počet a kvality bývalých partnerů.


To poslední, co by vašeho dravce potěšilo, je vidět vás jiskřit vyhaslými plameny. Samozřejmě tuší, že před ním s vámi sdílel lože i někdo jiný, ale po detailech rozhodně nebaží. Když už se na vaše bývalé sám zeptá, hledá pouze ujištění, že teprve on vás vynesl do nebes. Nenechte se proto unést vzpomínkami a umlčte ho větou, že v posteli si dokážete představit už jen jeho.??? Za co utrácíte.


Pokud nemáte společný rozpočet, raději před svým tygrem pomlčte o všech položkách svých nákupních výprav za módou a kosmetikou. Muži totiž nedokážou pochopit, že jste ochotná utratit takovou částku, byť je to kvůli skvělým novým botám, a zbytečně se tak dostanete do křížku. V momentě, kdy vám drahý pochválí šaty, mu namísto historky, kde jste k nim přišla a kolikaciferný byl účet, pošeptejte, že je máte kvůli němu.??? Co si doopravdy myslíte o jeho dárku.


Příště, až od něho dostanete nějakou kýčovitou kuriozitu, zřekněte se upřímnosti. Namísto toho se v duchu zasmějte přítelově sladké nemotornosti a se zářivým úsměvem ho obejměte. Jakmile vám váš drahý dá jakýkoliv dárek, snaží se tím sdělit, že mu na vás záleží. Odmítnutí takového dárku si přeloží jako odmítnutí jeho samého. Do budoucna mu pak naznačte, jakým směrem se ubírá vaše pravá touha. Zmiňte se mu třeba o některém svém oblíbeném obchodu.


Čtěte také: Přírodní afrodiziaka! aneb Co rozpoutá vlnu vášně?


  17:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:38