Vybrali jsme pro vás tři druhy pleťových masek, které obsahují exotické ingredience, a tudíž je musíte zaručeně vyzkoušet!

Mořské řasy


Jedná se o skutečný poklad ukrytý pod mořskou hladinou. Mořské řasy mají celou řadu pozitivních účinků na pleť: podporují krevní oběh, což je důležité pro okysličení pleti, dodávají ji hydrataci, regulují funkci mazových žláz, napomáhají obnově buněk…mohli bychom pokračovat do nekonečna, ale proč je rovnou nevyzkoušíte na vlastní kůži?

Nová černá textilní maska s extraktem z mořských řas Pure Charcoal od Garnier pleť nejen čistí, ale také minimalizuje viditelné póry a současně ji vyživuje.


Matcha


Trendy ingredience posledních měsíců – matcha - druh zeleného čaje, obsahující znatelné množství chlorofylu, nachází své místo také v pleťové péči. Díky svým antioxidačním vlastnostem snižuje riziko vzniku zánětů, minimalizuje poškození způsobené slunečním zářením a sjednocuje tón pleti.

Maska Skin Active Matcha + Kaolin od Garnier obsahuje kromě výtažků z čaje matcha také bílý jíl, který zbavuje pleť přebytečné mastnoty a stahuje zvětšené póry.


Granátové jablko


Exotické granátové jablko je považováno za symbol zdraví, plodnosti a dlouhověkosti, a pokud jsou jeho výtažky součástí pleťové péče, můžete očekávat skvělé výsledky v podobě hydratace, ochrany a obnovy pleti.

Textilní maska Moisture + Aqua Bomb od Garnier obsahuje výtažek z granátového jablka, kyselinu hyaluronovou a glycerin, díky kterým pleť intenzivně hydratuje a revitalizuje.

  11:11,  aktualizováno  26. března 2019 11:22