Chcete svojí pleti dopřát něco opravdu speciálního? Svěřte se rukou profesionálů. Víme, jak si péči užít na maximum.

Jak si salon vybrat


Dejte na doporučení. Poptejte se ve svém okolí a podle toho si salon vyberte. Nechejte si doporučit přímo i kosmetičku, protože jedno ošetření může dělat více lidí, ale ne od každého je skvělé. Když do salonu přijdete, dejte také na první dojem. Měl by být čistý a měla byste se tam cítit dobře. Pokud tomu tak není, odejděte a zkuste raději jiný.

Osobní kontakt


Kosmetička, která vám ošetření bude provádět, by se vám na začátku měla představit (to, pokud k ní jdete poprvé), provést analýzu vaší pleti a také se vás zeptat na otázky ohledně ní. Jaký z ní máte pocit, co vás trápí, co chcete zlepšit. Také by vám měla navrhnout řešení a dopředu vám popsat, co vás při proceduře bude čekat.

Udělejte si čas


Sebeúžasnější ošetření si neužijete, pokud budete ve stresu. Vyberte si proto raději takový termín, kdy víte, že vás nic náročného předtím, ani po ošetření, nečeká. Důležité je jen zavřít oči a relaxovat. Jen tak bude péče dobře působit. Pokud je to možné, s kosmetičkou při ošetření nemluvte. Vše si řekněte před začátkem ošetření nebo po něm.

Vyberte si správnou dobu


To, jak kosmetika bude působit, závisí také na času. Dopoledne je pokožka nejvíce citlivá, takže se vyhněte trhání chloupků nebo hlubšímu čištění pleti. Na to jděte po obědě, kdy je kůže nejméně citlivá. Regenerační ošetření jsou nejlepší po 18. hodině, kdy nejlépe dochází k hloubkové obnově pleti.

  8:00,  aktualizováno  26. března 2019 11:06