Už posedmé jsme pátrali v soutěži Žena roku po ženách, které dokázaly něco výjimečného, nesmířily se s osudem bez boje a pomáhají potřebným. S radostí vám můžeme představit čtyři nominované ženy, které si mohly vyzkoušet nejnovější obuv a doplňky od značky CCC.

Klára Haunerová

Polobotky Gino Rossi, 1299 Kč

Polobotky Gino Rossi, 1299 Kč


Klára je ředitelkou Institutu módní tvorby, spisovatelkou a vášnivou cestovatelkou. Ve třiadvaceti letech otevřela svou vlastní školu se zaměřením na fashion design, dnes Institut módní tvorby v Praze. Procestovala celý svět, navštívila více než pětačtyřicet zemí. Svou životní filozofii sepsala v motivační knize Méně mít, více žít.

Batoh Gino Rossi, 2599 Kč

Batoh Gino Rossi, 2599 Kč

Darina Kameníková

Lodičky Gino Rossi, 2199 Kč

Lodičky Gino Rossi, 2199 Kč


Darina je redaktorkou v kreativním časopise a instruktorkou jógy, které se věnuje deset let. Zaměřuje se na jógovou terapii. Snaží se své studenty vést k pomalému a vnímavému pohybu, v němž se napojí nejen na tělo, ale i na mysl. Zastává názor, že život se skládá z maličkostí a hledání každodenních radostí v souladu s přírodou. Relaxuje u kaligrafie a procházek s pejskem. Kreativní nápady a koníčky sdílí na svém instagramovém profile @dusevni.terapie

Kabelka Gino Rossi, 1699 Kč

Kabelka Gino Rossi, 1699 Kč

Petra Jandourková

Kabelka Lasocki, 1899 Kč

Kabelka Lasocki, 1899 Kč


Petra je jednatelkou a spolumajitelkoumajitelkou rodinné kosmetické firmy Amoené v Příboře. I když žila a pracovala původně v Brně, rozhodla se změnit vše z důvodu nemoci syna a přestěhovat se zpět do Beskyd. Přestože syn trpí opakujícími se epileptickými záchvaty, podařilo se jí zkoordinovat péči o syna s podporou celé rodiny, budovat úspěšně rodinnou manufakturu.V době coronaviru poskytovala dezinfekci do zdravotnické a školské sféry v čase, kdy ji byl enormní nedostatek a snažila se pomoci tam, kde bylo třeba.

Lodičky Lasocki, 1299 Kč

Lodičky Lasocki, 1299 Kč

Gabriela Kopřivová

Lodičky Gino Rossi, 2199 Kč

Lodičky Gino Rossi, 2199 Kč


Gabriele se předloni narodila dcera, souběžně s péčí o ní dokázali s manželem postavit rodinný domek svépomocí. Řídí vlastní úspěšnou firmu zaměřující se na zefektivnění procesů ve výrobních podnicích. Aby si s manželem nabrali síly, vydali se i malým dítětem na Nový Zéland, kde přestavěli dodávku na pojízdný rodinný domek a tři měsíce žili na čtyřech kolech. Nejen že o věcech sní, ale sny si také plní. Tím Vás dokáže inspirovat nejvíce.

Kabelka Gino Rossi, 2299 Kč

Kabelka Gino Rossi, 2299 Kč

Objednejte si módní obuv online

  10:00
Témata: Gino Rossi, móda