Dlouhé vlasy se opět stávají oblíbenými a tak ženy hledají způsoby, jak jim dopřát zdravý vzhled. A co vyzkoušet produkt s přírodními ingrediencemi šetrnými nejen k vašim vlasům, ale také životnímu prostředí?

Speciálně vyvinutou péči o dlouhé vlasy vám přináší Nature Box! Hlavní ingrediencí je za studena lisovaný olivový olej, který již po staletí není jen součástí domácnosti, ale i péče o krásu.

Co je tak výjimečné na za studena lisovaném olivovém oleji?

Olivový olej si zachovává své živiny, vitamíny a antioxidanty díky lisování za studena, což je proces, při kterém je olej extrahován a zpracováván bez přidaného tepla.
Vlasy obohatí nejenom o omega 3 mastné kyseliny a vitamín E, ale také jim napomáhá lépe udržet vlhkost, čím zústavají dobře hydratované. Také bojuje proti nečistotám a poškození způsobenému volnými radikály. Vlasům tak poskytuje péči a chrání je před lámavostí.

Externí obrázek

Nature box přichází s celou řadou vlasové péče nabitou sílou oliv!

Dlouhé vlasy si zaslouží speciální péči, aby vypadaly nádherně. Vyživující šampon z této řady vlasy očistí bez zatížení a poskytne péči poškozeným vlasům až po konečky. Balzám pro krásný pocit silných vlasů intenzivně vyživí vaše vlasy. Budou poddajné a bez uzlů, co usnadní jejich rozčesávání. Maska řady oliva jim dodá intenzivní péči a bude je chránit před lámavostí. Tip na použití: Aplikujte na vlhké vlasy, nechte působit 3 minuty a důkladně opláchněte teplou vodou. Balzám ve spreji poskytne vašim vlasům bezoplachovou péči a potřebnou hydrataci. Vlasy zůstanou jemnější a budou se tak snadněji rozčesávat! Balzám ve spreji jako i ostatní Nature Box produkty je bez silikonů, parabenů a umělých barviv, v obalech šetrných k životnímu prostředí.

Celá řada je od 1.9. 2020 obohacena i o sprchový gel a tedy se rozšířila i o péči o tělo.

Externí obrázek

Hledáme 50 žen, které s námi otestují tyto skvělé ekologické, přírodní a veganské produkty od značky Henkel. Testovat budete šampon, sprchový gel a repair spray z olivové řady!

50 žen jsme již našli a mohou se těšit na produkty k testování!

  9:00