Zdá se vám to jako oxymóron? Přesvědčíme vás o opaku! Tělová mléka do sprchy šetří drahocenný čas a zároveň dodávají letním sluncem vysušené pokožce potřebnou hydrataci a živiny.

Každá z nás touží mít dost času pro sebe a rozmazlovat se ráno i večer zkrášlujícími rituály. Realita je ale taková, že jsme většinou rády, když si pro sebe denně vyšetříme alespoň pár minut. Rodina, práce, domácnost, to vše nám zabere tolik času, že na zkrášlování nezbývá už vůbec žádný prostor.


Tělová mléka do sprchy jsou proto ideálním pomocníkem. Po koupeli nemusíte už věnovat dalších několik minut aplikaci krému na celé tělo. Zkrátka se umyjete sprchovým gelem, opláchnete vodou a na závěr použijete tělové mléko do sprchy Nivea dle vlastního výběru, opět opláchnete vodou a máte hotovo. Výhodou je, že nemusíte čekat, až se mléko vstřebá, a po osušení ručníkem se můžete ihned obléknout. Pokožka je navíc po celý den hydratovaná, vláčná a zářivá.


Zajímají vás další chytré vychytávky značky Niva a ráda byste je vyzkoušela? Zapojte se do soutěže na ritualy.jenprozeny.cz a balíček plný skvělých produktů může být váš!


  8:34,  aktualizováno  25. března 2019 19:25