Od dob mega filmu Titanic herečka Kate Winslet vypadá, že snad ani nestárne - naopak vypadá stále lépe. Inspirujte se jejím dokonalým make-upem:

Podklad:


Kate vsadila na matnou pleť, sjednocenou pleť. Po nanesení séra a denního krému pár minut počkejte, až se péče vstřebá a teprve pak nanášejte make-up, který může být i více krycí, takže si poradí s pigmentovými skvrnami, červenými žilkami a dalšími nedokonalostmi. Měl by však na pleti působit přirozeně a ne dojmem masky. Pod oči použijte korektor.

Tváře:


Svěžest pleti dodá tvářenka bez perleti, která svým načervenalým odstínem ladí s rtěnkou. Přes pudrový finiš make-upu doporučujeme zvolit pudrovou tvářenku a nanást ji na líčka velkým štětcem z přírodních vláken nebo zkuste cushion tvářenku, která se aplikuje přímo houbičkou.

Oči:


Protože má Kate výrazně nalíčené rty, oči jen rozjasnila. Na oční víčko naneste jemně perleťový stín v krémovém odstínu a pak použijte tekutou černou tekutou oční linku. Veďte ji od místa, které je nad oční panenkou směrem k vnějšímu koutku a tam linku zakončete do špičata. Pokud se vám při malování linky třese ruka, opřete si loket o stůl. Řasy pročešte černou řasenkou. Nejvíce jí aplikujte do řas u vnějších koutků očí. Budou pak více působit mandlovým dojmem. Tužkou upravte také svoje obočí a dodejte mu přesný tvar.

Rty:


Oranžovo-červená rtěnka je nesmrtelná a sluší i Kate. Hlavní roli tady hraje nejenom zářivý odstín, ale matná textura rtěnky. Aby vám vydržela dokonalá přes celý večer a mohla jste s ní jíst a pít a nebát se o ni, zkuste dlouhotvrvající tekutou rtěnku, která vydrží téměř vše. Skvělé zkušenosti mám máme s revoluční 16H barvou na rty od Dermacolu.

  12:00,  aktualizováno  26. března 2019 10:22