I když je německé topmodelce dávno přes čtyřicet, její kráse to nic neubírá a zraje jako víno. Zkuste i vy výrazné kouřové glamour líčení podle ní!

Pleť: opálená, zářivá


I když nyní již takový odstín jako od pravého slunce nezískáte, nic není ztraceno. Pleť sjednoťte rozjasňujícím make-upem se středním krytím. Pak použijte přirozený bronzový pudr bez perleti. Velkým štětcem jím přepudrujte celý obličej a použijte ho i místo tvářenky na lícní kosti. Nad líčka použijte pro svěží vzhled rozjasňovací pudr nebo tekutý rozjasňovač.

Oči: stříbro a černá


Na oční víčka naneste bázi pod oční stíny, díky které pak barvy lépe přilnou. Černou měkkou tužkou namalujte linku nad horní řasy a také dovnitř spodního víčka. Pak použijte na horní víčka i pod černý oční stín, který jemně rozmažte tak, aby sytost barvy přecházela z tmavé do světlé. Aby se oči opticky „otevřely“, do vnitřních koutků aplikujte stříbrný oční stín. Na časy použijte v několika vrstvách černou řasenku, která dělá efekt umělých řas.

Sledujte náš seriál Líčení podle hvězd a naličte se například jako Jennifer Lopez.


Obočí: nedbalé a přirozené


Heidino obočí nepůsobí vyumělkovaně, nejsou na něm žádné příliš ostré linie, ani výrazné tmavé barvy. Proto ani vy s ním nebudete mít příliš mnoho práce. Stačí ho jen pročesat tónovaným gelem na obočí, který zafixuje tvar chloupků a zvýrazní jejich barvu.

Rty: lesklá nude


Závěrečnou tečkou je líčení rtů. Použijte na ně lesk v přirozeném béžovo-hnědém odstínu. Bude to vypadat svěže a budou krásně ladit ke kouřovým očím.

  7:00,  aktualizováno  26. března 2019 14:14