Už vás nebaví umývat si vlasy obden, natož každé ráno? Nejen, že vám mytí vlasů a následný styling zabírá čas (čím delší vlasy, tím více času), ale neustále vymývání přirozeně vznikajícího kožního mazu není pro vaše kadeře vůbec zdravé. Pokud chcete své vlasy „převychovat“ tak, aby bez mytí vydržely klidně i 4 dny, přečtěte si jak na to.

DEN 1: MYTÍ VLASŮ


Celý proces začíná u mytí vlasů a jak jinak než u výběru správných produktů. Dvojici šamponu a kondicionéru zvolte podle potřeb svých vlasů. Pokud jsou požadovaným cílem vlasy plné objemu a lesku, zvolte buď hydratační péči, nebo přímo produkty dodávající objem.


DEN 2: LAK NA VLASY


Mnoho z nás má tendenci již druhý den sahat po suchém šamponu, i když vlasy ještě nejsou vůbec mastné, ale potřebují spíše oživit a zafixovat. Lak nemusíte stříkat přímo na vlasy, můžete ho nanést na hřeben se širokými zuby a vlasy jím u kořínků pročesat a nadzvednout.

DEN 3: SUCHÝ ŠAMPON


Nyní přichází ten správný čas na suchý šampon! Vlasy jsou již u kořínků mastné, potřebují nadzvednout a zmatnit. Šampon nastříkejte blízko k vlasové pokožce, nechte pár minut působit a poté vlasy za pomocí prstů upravte.


DEN 4: PLÁŽOVÉ VLNY


Čtvrtý den jsou vlasy už nejspíše bez jakéhokoliv tvaru a textury. I s takovými vlasy jde však pracovat a proměnit je v jeden z nejvíc trendy účesů této sezóny – plážové vlny. Po celé délce nastříkejte sprej s obsahem mořské soli, který dodá vlasům texturu s mořským efektem. Vlasy v dlaních od konečků ke kořínkům promačkejte a máte hotovo.

  9:18,  aktualizováno  26. března 2019 11:48