Už jste slyšela o existenci Brow Baru? Můžete si tu dát schůzku na kávu, sklenku šampaňského nebo prosecca se svojí kamarádkou a zároveň si dopřát úpravu obočí nebo řas.

Na pražském Starém městě již rok najdete první samostatný The BROW BAR v České republice, kde vám odborně vyškolený personál poskytne tu nejlepší dostupnou péči o vaše obočí. V příjemném, stylovém prostředí si můžete dopřát úpravu obočí dle nejnovějších trendů. Správně upravené obočí dá výraz celé vaší tváři.K ošetření se tu používají pouze kvalitní produkty nově nabízené italské kosmetické značky KIKO Milano. Tyto a další produkty jiných značek si můžete také koupit k domácímu použití. Barvení obočí se provádí třemi druhy barev: Henna Spa, Refecto Cil, Thuya.


Zdejší vizážisté vám pomůžou  s prohlídkou vaší kosmetické taštičky. Společně vyberete produkty, které se pro vás opravdu hodí. Na tuto službu si musíte vymezit 2 až 3 hodiny.Novinkou je lifting řas. Jedná je se o přirozené zvetšení objemu řas, zlepšení jejich tvaru a přidání barvy. Tato procedura trvá 1 hodinu. Klientka při ní pohodlně odpočívá v křesle a relaxuje. Výsledkem jsou krásně natočené, plné a tmavé řasy, které nepotřebují řasenku.