Soutěžila jste o novinku Braun, která vám zajistí sametově hebkou pokožku? Podívejte se, jestli nejste jednou z výherkyň.

I když je léto období plné radostí, s rostoucími teplotami přibývá i jedna starost. Jak rtuť teploměru stoupá, odhalujeme svoji pokožku a nezbývá nám nic jiného než svědomitě a pravidelně zbavovat dolní končetiny nechtěných chloupků.


Abyste v koupelně nestrávila polovinu slunných měsíců, vyměňte žiletku za kvalitní epilátor. Novinka od Braun Silk-épil 9 Wet&Dry SkinSpa rozhodně stojí za vyzkoušení!A protože je léto tu, vyhlásili jsme soutěž (nejen!) o tuto super vychytávku, díky níž budou vaše nožky v perfektní formě dříve, než stačíte říci Gisele (náš vysněný ideál dokonalých gazelích nohou).Podívejte se, zda nejste mezi šťastnými vítězkami:


Lamačová Věra, Mysločovice


Píšová Blanka, Holice


Žemličková Alžběta, Praha


I když je epilace základ, následná hydratace je neméně důležitá! Bestseller značky Nuxe , suchý olej Huile Prodigieuse, dodá nezbytné živiny a zaručí zlatavě matný lesk. Proto jsme 10 z vás odměnili právě tímto ikonickým produktem.


Karafiátová Hana, Český Krumlov


Lodeová Barbora, Chomutov


Maňourová Tereza, Praha


Urbanová Martina, Neratovice


Martinovičová Adriana, Praha


Kročilová Ivana, Komňa


Ampapová Šárka, Nová Říše


Netušilová Kateřina, Všestary


Šulcová Petra, Toužim


Vondrysková Lucie, TepliceO vaše nožky je nyní postaráno, teď už jen zbývá… užít si nezapomenutelné léto!


  8:05,  aktualizováno  25. března 2019 19:21