Podle své momentální nálady si zvolte různé odstíny opálení a vypadejte každý den, jako byste se právě vrátila z exotické dovolené.

Nezkusila jste dosud nikdy samoopalovací krémy, protože jste se bála, že výsledek nebude vypadat přirozeně? Že to přeženete, případně na kůži vzniknou nehezké skvrny nebo opálení nebude rovnoměrné? Podobné obavy nyní můžete s klidem pustit z hlavy.

Světová samoopalovací značka z Austrálie MineTan totiž do Prahy přivezla své novinky, které představují bez nadsázky revoluci v samoopalování!

Co vás na produktech MineTan nadchne nejvíc? Určitě to, že si vyberete produkty šité na míru přímo své pokožce. Chcete mít opálení jako od Středozemního moře, nebo raději exotiku Brazílie? Stačí si vybrat. Intenzitu opálení určíte dobou, jak dlouho necháte přípravek působit, než se osprchujete, a tím odstín vyladíte k dokonalosti.

Speciální samoopalovací pěna MineTan nadchne především vášnivé sportovkyně. Díky svému složení je totiž mimořádně odolná vůči pocení. Ani když si dopřejete hodně náročný trénink, nevzniknou vám na kůži skvrny a nerovnoměrnosti. Výběr různých druhů samoopalovacích pěn je tak široký, že si vybere určitě každá z vás: volit můžete mezi pěnami od světle zlatavého až po ultra tmavý odstín, s kokosovou nebo kávovou vůní, s arganovým olejem nebo extra porcí kokosové vody. Výběr je jen na vás! Všechny pěny navíc obsahují přírodní DHA, antioxidanty, přírodní esenciální kyseliny a oleje, takže pokožku vyživují a zároveň hydratují, jsou zdravotně zcela nezávadné a vhodné dokonce i pro vegany.Pokud se přece jen nechcete rovnou pouštět do použití samoopalovacího krému nebo pěny, vyzkoušejte pro začátek bezbarvé tělové mléko MineTan Gradual 3v1. Při každodenním používání vám vytvoří postupný jemný opálený tón pleti, který oceníte ve městě i na dovolené. Důležité je ještě zmínit, že mléko MineTan přináší nejen postupný jemně bronzový odstín pleti, ale také perfektní hydrataci, kterou oceníte každý den jako péči o své opálení nebo jako vhodný produkt po opalování.

Naprostou novinkou je pak první micelární voda MineTan se samoopalovacím účinkem na světě, která pokožku jedinečně hydratuje a také krásně opaluje. Pokožka bude vypadat přirozeněji a opálení vydrží déle. Micelární vodu používejte každý den, díky tomu získáte jemný zlatavý tón pleti anebo si udržíte již stávající opálení stále dokonalé. Micelární voda vykoná pro vaši pokožku spoustu práce! Nejen že opaluje, ale zároveň o ni dokonale pečuje! Hydratuje a ještě z pokožky odstraňuje nečistotu a přebytečný maz. Nezanechává na těle pruhy a je bez zápachu. Výsledkem je hydratovaná pokožka se zlatavým tónem během 10 minut!A to není všechno! Další novinkou je pěnicí micelární voda MineTan před sprchou se samoopalovacím účinkem! Stačí ji nanést na obličej a tělo a důkladně rozetřít, nejlépe pomocí rukavice MineTan, a po deseti minutách osprchovat. Opálení se pak bude 24 hodin vyvíjet a pokožka bude postupně tmavnout. Výsledkem je hydratovaná, přirozeně nádherně zlatavě opálená pokožka.


Jak produkty MineTan správně používat?


1. 8–16 hodin před aplikací proveďte peeling.

2. Samoopalovací produkt naneste na suchou a čistou pokožku. Používejte speciální rukavici. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce.

3. Po jedné až třech hodinách se rychle (maximálně 45 sekund) osprchujte – pouze vlažnou vodou, bez mýdla a žínky. Pokud se osprchujete za hodinu po aplikaci, dosáhnete jemného přírodního tónu pleti. Po 2  hodinách bude vaše opálení tmavší. Pro extra tmavý výsledek nechejte působit 3 a více hodin a osprchujte.4. Po sprše se vaše samoopálení vyvine a ztmavne ještě v následujících 24 hodinách. Běžnou sprchu si dejte po následujících 8–16 hodinách.

Samoopalovací pistole


MineTan nabízí také samoopalovací pistoli pro domácí použití, která umožní vytvořit profesionální samoopálení v pohodlí domova a bez nepořádku. Set obsahuje vše potřebné pro vytvoření fantastického opálení – samoopalovací pistoli, profesionální tekutinu až na 5 aplikací, která úžasně voní po ananasu, a aplikační rukavici. I tady si intenzitu opálení sama určujete!

Návod, jak samoopalovací pistoli správně použít, přinášíme ZDE:

https://youtu.be/PrAS4KLogh4

  8:25,  aktualizováno  26. března 2019 11:06