V dnešní době existují aplikace na všechno – sledování kalorií, menstruačního cyklu, rozpoznávání hudby a tisíce dalších, na které se jen vzpomenete. Samozřejmě mezi ně patří i ty kosmetické! A jaké jsou nejlepší? Vybrali jsme pro vás 4 nejlepší aplikace, které vám poradí s kosmetikou a vším okolo ní.

Beautylish


Objevujte nejnovější trendy v oblasti krásy a kosmetiky, načerpejte důležité tipy pro bezchybný make-up a nakupujte úžasné produkty. Ano, přesně to všechno nabízí aplikace Beautylish! Najdete tady tisíce recenzí kosmetických produktů, tipy na účesy, nehtový design, stejně jako beauty tipy a oblíbené líčící tutoriály pro inspiraci. Můžete si tady vytvořit svůj osobní profil, ukládat si oblíbené produkty, nahrávat fotky a být v kontaktu s komunitou Beautylish. S Beautylish budete vždycky vědět, co frčí a jaké líčení je zrovna in.

Vegan or Not?


Taky vás zajímá, z čeho se vyrábí kosmetika, kterou používáte, a co přesně obsahuje? Díky aplikaci Vegan or Not to můžete jednoduše zjistit! Složky v kosmetických produktech mohou být různého původu – živočišného, rostlinného, minerálního. Často ovšem jejich původ z názvu nepoznáte. Tahle aplikace vám s tím pomůže. Ať už jste vegan, nebo ne, tato aplikace vám umožní nalézt složku a velmi rychle zjistit, zda je veganská, nebo není, a z čeho je vlastně produkt vyrobený. Za nás jednoznačně užitečná aplikace!