Trendsetterky, celebrity i vaše kolegyně v práci už růžovou na vlasech vyzkoušely. Zaplašte výmluvy, které vás drží zpátky, a zkuste ji taky!

Denně na vás na internetu vyskakují fotky oblíbených hereček a modelek, které v poslední době daly nudě vale a obarvily vlasy originálním růžovým přelivem? Seberte odvahu a jděte do toho také! Proč? Protože…
  1. Je léto a kdy jindy se odvázat než v období, kdy je v módě i beauty vše uvolněnější a i vaši nadřízení v práci mají shovívavější pohled na věc. ;)


  2. Růžová je trendy! Z „millennial pink“ se stal pojem a už dávno neplatí, že je tato barva „sladká“ nebo příliš „holčičí“! Stačí, když najdete vhodný odstín (bude vám slušet spíše chladný či teplý podtón?). S tím vám poradí top kadeřníci v Salonech Expert (jejich seznam najdete zde). V salonech L’Oréal Professionnel také pracují s těmi nejkvalitnějšími produkty, takže se nemusíte obávat zničených vlasů nebo nepovedené barvy!


  3. Zazáříte! A to doslova. Růžová rozzáří obličej, a protože je to výraznější barva, nebudete se muset tolik líčit a přitom nebudete působit jako šedá myška. Plus trávit v létě méně času aplikováním make-upu a více plněním si vysněných zážitků nezní špatně, ne?Kde vám udělají super růžový přeliv? Zkuste Salony Expert, najdete je zde


Stylingové produkty, které váš nový účes doladí k dokonalosti, můžete právě teď vyhrát na partytime.jenprozeny.cz.


  5:00,  aktualizováno  25. března 2019 18:57