Ať už máte dlouhé nebo krátké vlasy, jejich styling je jistě vaší nepostradatelnou každodenní rutinou. Jaké účesy se hodí pro dlouhé vlasy a jak nejlépe upravit ty krátké?

Drdoly, copánky nebo mořské vlny pro dlouhovlásky


Existuje hned několik způsobů, jak si vytvořit na hlavě drdol, záleží, jaký očekáváte výsledek. Na den se více hodí nedbalý drdol vyčesaný na temeni hlavy, který snadno vytvoříte s pomocí samotné gumičky (pro sestříhané vlasy budete potřebovat ještě pár pinetek). Pro sexy vzhled vytáhněte po stranách obličeje několik pramenů a nechte je volně splývat. Při večerních příležitostech bude skvěle vypadat uhlazený, nízký drdol, který působí elegantně a romanticky.Copánky skvěle oživí rozpuštěné vlasy. Zaplést můžete jeden cop podél čela, na místo čelenky, nebo několik copánků z různě hustých pramínků po celém objemu vlasů. Klasikou je klasický cop spletený ze všech vlasů nebo jeho francouzská varianta, kdy postupně připlétáte jednotlivé prameny.Jestli existuje účes, který vám navodí náladu písčité pláže ve vteřině, pak jsou to právě mořské vlny. Dosáhnete jich snadno za pomoci speciálního spreje s obsahem soli a žehličky nebo kulmy na vlasy. Zapomeňte na pravidla a souměrnost a vyhrajte si s vlnami podobně jako mořská voda.


Sofistikovaný rozcuch i pro krátkovlásky


Velkou výhodou krátkých vlasů je, že jejich styling vám nezabere více než pár minut. I tady je však důležité si s vlasy vyhrát a příliš se nesnažit o dokonalost. Nejlépe se vám bude pracovat s pastami nebo krémy, které rozetřete mezi dlaněmi a prsty nanesete na konečky vlasů. Až budete s výsledkem spokojená, můžete účes zafixovat ještě zpevňujícím lakem, aby vlasy zůstaly na místě po celý den.Chcete následovat trendy a vytvořit si účesy jako známé světové bloggerky? Vyzkoušejte novou řadu styligových přípravků Stylista od L´Oréal Paris. Řada obsahuje celkem osm produktů, pro ty nejmodernější a nejkrásnější vlasové styly, obohacených o přírodní výtažky z kokosového mléka, goji nebo třeba acai.


Style it your way!

  14:14,  aktualizováno  26. března 2019 11:04