Hledáte ten nejlepší vánoční dárek ze všech? Takový, co vydrží celé věky, otevírá obzory i stavidla fantazie, přináší zábavu, rozvíjí nejrůznější znalosti a dovednosti, spojuje děti a dospělé, a navíc si ho lze vzít téměř všude s sebou? Pak vězte, že nenajdete nic všestrannějšího a lepšího, než je – kniha! Vyberte si z nabídky dětských titulů nakladatelské značky ELLA & MAX…

Znáte to, zatímco měkké dárky se u dětí netěší obzvláštní oblibě, nad tvrdými dárky každé dětské srdíčko zaplesá. K takovým patří i knížky: zajímavé, krásné, barevné – a nikdy s nimi není nuda! Máme pro vás pár tipů na takové, které vaše děti chytnou a už nepustí!

Využijte atraktivní slevu 20 % a při nákupu nad 700 Kč také dopravu zdarma. Objednávejte s předstihem a z pohodlí domova. Více na www.ellamax.cz.

Pro nejmenší objevitele

Nejmenší čtenáři ocení originální leporela Kde je králíček Max? a Kde je žabka Ella? Ta nejsou jen ke čtení a prohlížení jako většina ostatních. Jejich hlavní hrdinové jsou krásně sametoví, a tak je děti objeví mezi spoustou dalších roztomilých zvířátek poté, co pohladí stránku.

Bestsellery mezi tituly pro nejmenší jsou knížky s magnetkami – VLÁČKY, BAGRY a STAVBA. Děti v nich objeví kratičké příběhy, které mohou spoluvytvářet pomocí magnetek. Dostatek prostoru je tu i pro hraní a tvoření podle vlastní fantazie!

Pro malé vypravěče

Velkoformátová obrázková leporela jsou ideálním základním stavebním kamenem každé dětské knihovničky. Na překrásných detailních ilustracích se v nich rozehrává spousta příběhů, o nichž si můžete donekonečna vypravovat. A vůbec nevadí, že děti ještě neumějí číst písmenka – obrázkům, těm totiž rozumí každý! Vybírejte z pestré nabídky následujících titulů: Velká knížka LETIŠTĚ, O AUTECH, O STAVĚNÍ, FARMA, PRAHA, VESELÉ NESMYSLY, POHÁDKY, SLOVÍČKA, ZVÍŘATA, STAVBA, MŮJ DEN, PORSCHE, HASIČI, DINOSAUŘI a NA DOBROU NOC.

Pro milovníky přírody

Za dlouhých nevlídných dní anebo kdykoli a kdekoli, když je dlouhá chvíle, ocení děti zábavnou společnost samolepkových knížek. Na dobrodružnou cestu do živočišné říše holky a kluky pozvou Ježci, ušáci a další chlupáči, Sýkorky, vrabčáci a další zpěváčci, Broučci, motýli a další potvůrky nebo Koně, slepice a další zvířátka z farmy.

Externí obrázek

Pro malé parádnice a cestovatelky

Oblíbená série samolepkových sešitů Šaty pro… představuje prostřednictvím „oblékacích“ panenek kulturu a módu mnoha zemí celého světa. Na cesty se děti vydají i s řadou Město plné samolepek, jež představuje nejkrásnější evropské metropole a jejich známá zákoutí, která doplní spoustou překrásných samolepek.

Pro odvážné snílky

Pro starší čtenáře jsou tu Odvážné sny: knížka, kde se mohou inspirovat příběhy více než třicítky pozoruhodných českých osobností, jež vynikly v nejrůznějších odvětvích lidských činností. A v nabídce nakladatelství najdete i řadu dalších podobných knížek plných úžasných životních příběhů a osudů lidských či zvířecích hrdinů!

Externí obrázek

Pro budoucí popové hvězdy

Fandové nejzářivějších světových pop star současnosti – Billie Eilish a Ariany Grande – pak zajisté ocení knihy plné úžasných fotografií a zajímavých fakt o životě a hudbě

Foto: ELLA & MAX

  10:00