Jednou shodíte kila bez námahy, jindy nezabírá ani krutá dieta. Zjistili jsme, proč vám štíhlý pás nezaručí pouhé sčítání kalorií a propocené legíny.

Znamení zvěrokruhu


Zkušenosti astrologů praví, že každé z dvanácti lunárních znamení tíhne k určitým zdravotním potížím, které se však nemusejí vždy projevit – záleží totiž i na ascendentu neboli roku a hodině narození a dalších okolnostech.


Ženy zrozené v Beranu však mají obecně větší sklony k soutěživosti ve škole či v práci a v určité fázi života mohou kvůli pracovním povinnostem zanedbávat cvičení, zatímco Račice spíše tíhnou k dědění figury po matce či babičce.


Poznatky hvězdopravců vám mohou pomoci pochopit vaše stravovací návyky a upozornit vás na rizika, která jsou s vaším znamením spojená. Vaše konečná váha ale ve hvězdách napsaná není, takže berte poselství hvězd pouze jako vodítko a nezoufejte, že své datum narození nemůžete změnit.

Beran

Když chcete z volného času věnovaného pohybu vytěžit co nejvíc zábavy, vybírejte si soutěživé skupinové sporty, například basketbal, volejbal nebo třeba házenou, anebo vyzkoušejte jakákoliv další sportovní odvětví, která se provozují v kolektivu.

  18:00,  aktualizováno  25. března 2019 17:49