Konečně jste kývla, že půjdete na rande. Buďte však opatrná, abyste se nezamilovala do své představy o tom, jaký má pan božský být, nehodnotila ctitele moc přísně a nepovažovala sex za potvrzení vztahu. Možná z toho bude i něco víc, než jedno kino, ale vyvarujte se chyb, které by naději utloukly hned v zárodku.

Děsíme chováním

Pokud mezi vaše zájmy patří posedlost upíry, paranormálními jevy nebo toužíte skočit nazí bungee-jumping, bude vhodnější obeznámit s nimi potencionálního partnera velmi pozvolna, pokud nechcete, aby dotyčný vzal ihned do zaječích.

O některých věcech mluvíme nejen moc, ale i moc brzy

Vaši nápadníci nepotřebují vědět na první schůzce, že vás všichni vaši bývalí podváděli, že vaše první láska skončila, když vám bylo 25 a že pořád spíte v posteli se svým medvídkem. Ani nemusí na téže schůzce hned ve třetí větě slyšet, že je skvělý a že ho milujete.

Mluvíme o minulosti

Vyvarujte se na první i druhé schůzce debat o svých bývalých. Jak skončil poslední vztah? To není zrovna ideální téma. Pokud se rozhodnete spolu chodit, budete mít na rozbory čehokoliv spoustu času.

Ilustrační fotografie

Domníváme se, že jdeme-li na víc než jednu schůzku, znamená to, že už spolu chodíme

Nebuďte moc hrr. Třetí schůzka je dobré znamení, ale stěhování ještě neplánujte. Zároveň ale nebuďte příliš odtažití, bude si naopak myslet, že nemáte zájem. Vyjádřete se postupně, pomalu, ale jistě, a pokud selže všechno ostatní, zeptejte se ho přímo, co si o vašem vztahu myslí.

Opijeme se

Neuděláte dobrý dojem, pokud se vám bude motat jazyk, nohy a v hlavě páté přes deváté. Ani dojem ze schůzky nezůstane druhý den pravdivý a je pravděpodobnější, že hned po schůzce skončíte v posteli, čímž si zavaříte pěknou řádku nepříjemných problémů a nedorozumění.

Témata: kino, sex