Rozmazaná řasenka, oloupaný lak, rtěnka na zubech...žádnou paniku, s naším SOS plánem nikdo nic nepozná!

Oprýskaný lak

Máte důležitou schůzku a vaše manikúra je jedna velká katastrofa? Vezměte si tmavý lak a rychle všechny nehty přelakujte. Je to rychlejší, než byste je odlakovávala a znovu lakovala, navíc jedna vrsrva rychle zaschne. Počítejte však s tím, že trvanlivost této "kamufláže" bude maximálně jeden večer.

Rozmazaná řasenka

Aby se vám toto nestávalo, je důležité tomu předcházet. Stává se to většinou, když okolo očí používáte mastný pleťový nebo oční krém, který řasenku rozpustí a tak je pak všude okolo. Než si budete příště líčit řasy, oční okolí "odsajte" papírovým kapesníčkem a pak ho jemně přepudrujte. Když už fleky pod očima máte, snadno pomohou jednorázové micelární ubrousky.

Rtěnka na zubech

Barevné zuby! Hrůza! Stává se to hlavně u tmavších odstínů rtěnek. Pokud se toho chcete vyvarovat a nemít rtěnku také všude na skleničkách a příborech, pořiďte si dlouhodržící rtěnku, která když zaschne, tak se na rtech nehne celý den. Takže bude pouze tam a nikde jinde. Ani nikomu na tváři.

Nezkrotné vlasy

Někdy si dělají co chtějí a vy jim tvar nedáte, ani kdybyste se sebevíc snažila. Nebojujte si nimi a raději jejich tvar využijte ve svůj prospěch. Vlasy sčešte na temeno hlavy a zamotejte si tam nedbalý uzel. Vypadá to efektně a je to raz dva hotovo!