A všechny! Protože je přece musíte střídat!

Každá chceme být krásná a na dovolené obzvlášť. Většina z nás má slovo dovolená spojeno s nákupy nových věcí, jako jsou plavky, šatičky a boty. Jenže tady nastává problém, ve výloze vidíme krásné sandálky, které by se moc hodily k těm novým šatům, takže si je koupíme, i když máme jen pár dní do dovolené a v tu chvíli nám vůbec nedochází, že je potřeba ty boty nejdříve rozchodit, než v nich vytančíme na prosluněnou promenádu. Takže si je nejdříve hzeky obujte doma ať netrpíte celou dovolenou s pucháři na nohách.

A bez kterých bot se letos nevychází?

Espadrilky

Tento rok jsou k vidění snad na každém kroku a víme proč. Podobně jako tenisky si je můžete vzít ke všemu. Někomu přijdou elegantnější, takže dává přednost právě jim. Zaručeně v nich dokážete odchodit celý den.

Pantofle

Jestliže neradi nosíte žabky, zvolte tuto variantu. Ráno do nich rychle vklouznete a běžíte na snídani, pak pouze za šaty vyměníte plavky a ještě rychleji utíkáte na pláž. Jsou to spolehlivé nazouváčky pro sprintery, kteří přebíhají od jídla k válení.

Sandále

Máte rádi na dovolené večerní romantické procházky nebo si s kamarádkou chcete vyrazit do klubu? K těmto příležitostem zvolte sandálky. V kufru nezaberou tolik místa a budete se díky nim cítit sexy. Letos jsou v módě i sandálky s podpatkem, které vám přidají na eleganci.

Tenisky

Jestli se vám nezamlouvají espadrilky, tak druhá varianta jsou tenisky. Tato klasika se hodí naprosto ke všemu. Můžete si je obléci k elegantním šatům na večer a i na výšlap do hor. Navíc vám v nich v letadle nebudou mrznout palce!