Už tento víkend se můžete těšit na výhodné nákupy a s kreditkou od Raiffeisenbank ušetříte ještě víc!

O nejoblíbenějším nákupním víkendu v České republice a na Slovensku, 14. až 16. září, si  doma rozhodně nezapomeňte kreditní kartu od Raiffeisenbank, se kterou získáte 3% slevu na váš nákup nebo dárek.

Pořiďte si kreditku od Raiffeisenbank včas

Pokud ještě nemáte kreditní kartu a 3% slevu na váš nákup nebo dárek si nechcete nechat ujít, pořiďte si ji co nejdříve. Přijďte si do 16. září založit kreditní kartu Style na jakoukoli pobočku Raiffeisenbank a dostanete zpět až 500 Kč za váš první nákup. Kartu si můžete jednoduše sjednat také na webových stránkách, nebo přímo u promo stánku Raiffeisenbank, který je součástí Marianne Lounge po celou dobu akce, a to na třech místech v České republice – v pražském obchodním centru Chodov, na Ovocném trhu a v Ostravě.

Dopřávejte si luxus po celý rok

Kreditní karta už dávno není jen úvěr. Při správném výběru karty získáte celoročně slevy do luxusních obchodů, vstupy do letištních salonků, výhody věrnostních programů, asistenční služby a další. Uspoříte tak ročně tisíce korun. Jedinou podmínkou je, že budete svoji kartu využívat co nejčastěji. Z každé platby vám banka vrací část utracené sumy. V Raiffeisenbank dostanete 1 % až 3 % z vašich nákupů zpět na účet, podle typu karty.

Bez kreditky to mnohdy ani nejde

Zejména v zahraničí se můžete setkat s tím, že po vás bude vyžadována kreditní karta. Proč je tomu tak vysvětluje Petra Kopecká z Raiffeisenbank: „Autopůjčovny či hotely si často z karty strhávají určitou garanci částky a pro tento způsob platby je vhodnější kreditní karta. Obchodník blokuje peníze banky, takže má větší jistotu v tom, že na účtu v případě potřeby skutečně budou. Zároveň je to ale výhodné i pro klienta, protože tato garance není blokována na jeho účtu, v případě stržení mu peníze nebudou chybět a bude je moci splatit později.“

  9:35,  aktualizováno  24. března 2019 14:40