Také jste se vždy snažila zamaskovat sponky, pořizovala si nenápadné pinetky a gumičky? S tím už je konec! Aktuálně jsou totiž na špici módních hitů neotřelé doplňky do vlasů. A čím nápadnější budou, tím lépe. Díky nim se stanete nepřehlédnutelnou, maximálně stylovou hvězdou.

V současných, ale i nových kolekcích pro podzimní období naleznete mezi vlasovými doplňky v hlavní roli především extravagantní design. Bohatě zdobené gumičky, čelenky, šátky, sponky se momentálně usídlily na špici módních trendů. K vidění jsou nejen blyštivé kamínky, metalické odlesky, něžné perličky ale také cvočky. Dále to jsou romantické květiny a pestrobarevné vzory, které se k letnímu času hodí. Nabídka je opravdu široká. Výhodou tohoto hitu je, že nemůžete šlápnout vedle. Doplňky do vlasů se totiž mohou kombinovat v naprosto šílených kreací.

299 Kč

Jak je nosit?

Důležité je, aby neotřelé doplňky do vlasů vynikly. Jen tak budete za hvězdu podle posledního výkřiku módy. Famózně vypadá, když nad sebe, nebo vedle sebe sepnete hned několik nápaditých sponek. Drdol může být upevněný “kýčovitým” skřipcem, vlasy stažené turbanovou čelenkou, culík ozdobený mašlí ze šátku. Záleží pouze na vašem vkusu, co se vám nejvíce líbí, co se hodí k vybranému outfitu. Pamatujte však na jedno zásadní pravidlo. K jednoduchým modelům bychom měly vždy volit extravagantní a masivní doplňky, včetně těch do vlasů.

168 Kč

Módní tip

Nebojte se ani společenských hřebínků a ozdobných spon. Zprvu by se sice mohlo zdát, že se na denní nošení nehodí, opak je pravdou. K fádní džínové kreaci doplněné o basic tričko třpytivé kamínky pasují perfektně. Vyzkoušejte například romantický hřebínek, kterým sepnete jednu stranu vlasů či přidáte do drdolu. Vznikne tak působivý vzhled moderního pojetí s ryze ženským šmrncem.

399 Kč
Témata: účes