K vytvoření perfektního looku je zapotřebí nejen trendy oděvů, ale také doplňků. Právě díky šperkům můžeme model vynést do výšin, nebo jej pohřbít na módní dno. My si dnes řekneme, jak za pomoci masivních náhrdelníků docílit dokonalosti denního i večerního outfitu.

Minimalistická kreace

Pokud preferujete sofistikovaný vzhled, líbí se vám strohé oděvy v jednobarevném pojetí, ani tak se nemusíte vzdávat výraznějších doplňků. Masivní náhrdelník skvěle vynikne v dekoltu bílé košile. A je jedno, zdali bude zapnutá až ke krku ve stylu francouzské dámy, nebo necháte pár knoflíků rafinovaně rozepnutých.

Na světlých odstínech vyniknou tmavší tóny a zlaté odlesky. Černá klasika unese i pestrobarevnější kreaci. Vyhýbat se nemusíte ani “večírkovému” štrasu. Právě ten je momentálně vysoce módní záležitostí. Světově uznávaní stylisté jej doporučují nosit i přes den.

Dominantního prvku lze docílit za pomoci vrstvení šperků.

Dominantního prvku lze docílit za pomoci vrstvení šperků.

Pro rebelky

Nebojíte se být vidět? Extravagance je vaše druhé já? Pak noste dominantní náhrdelníky k basic tričkům, potiskům, divokým vzorům, zkrátka ke všemu, co si zamanete. 

V dnešní době má kreativita zelenou. Vůbec nevadí, že spolu šperky a oděvy nekorespondují. Ba naopak, vytvoříte tak neotřelou kombinaci hodnou předních titulek prestižních módních plátků.

Z kolekce: Beyou.cz

Na co si dát pozor?

V případě, že vyrážíte do společnosti, vsaďte na metalické odlesky. Bez obav spojte zlato a stříbro. Famózně působí vrstvení náhrdelníků, kde prim hraje choker. 

Stylový “obojek” je sexy, a společně s různě dlouhými řetízky dodá modelu ten správný šmrnc.