Plesová sezóna je v plném proudu, a proto je na čase si ukázat, v jakých šatech budete na parketě nejvíce zářit!

Krajka


Krajkové šaty vévodí plesům, ať už maturitním, tak společenským, v posledních letech nejvíce. Ani tento rok tomu není jinak. Krajka vám umožní vypadat sexy, ale zároveň něžně. Šaty, které mají na sobě krajkové aplikace vypadají skvěle ve světlých tónech, třeba v bílé, což je skvělé pro nevěsty, ale i v tmavých barvách vytvoří kontrast se světlou kůží.

 

Jako víla


“Vílí” šaty, většinou z šifónu, hedvábí, či jiných lehkých látek lichotí snad všem typům postavy, volnější látka navíc nestahuje, takže vám v šatech bude během večera pořád pohodlně. Navíc když k šatům sladíte jakoby “nedbalý a rozcuchaný” účes, celá vaše róba bude vypadat jak ze světa víl. A věřte nám, při tanci takové šaty dostanou opět úplně jiný rozměr.

02.ledna 2019 v 14:47, příspěvek archivován: 16.dubna 2019 v 15:22


Přiléhavé


Ne každý se může chtít na jeden večer převtělit do víly, proto tu máme i jiné řešení. Přiléhavé šaty jsou pro vás ideální, pokud se nebojíte vyzdvihnout vaše křivky. Je to asi nejvíce elegantní  a zároveň jednoduché řešení, protože přiléhavé šaty jsou skvělé monochromní, jednobarevné. Letos jsou velmi populární šaty se spadenými rameny, které odhalí vaši šíji a tím podtrhnout ženskost.

 

Pokud už máte vybraný střih šatů, tak je důležitá i barva. Loňskou barvou roku byla výrazná fialová, ale tento rok je to korálová, jemný odstín růžové a oranžové barvy dohromady. Chybu neuděláte ani s limetkovou a světle fialovou, které jsou zase barvy tohoto podzimu. Co se týče tmavých barev, tak černá je sice “klasika”, ale proč taky jednou nevybočovat z davu. Tmavé odstíny modré, fialové, zelené a červené jsou barvy, ve kterých rozhodně uděláte dojem.