Pohodlý a styl je největší úspěch!

Nekončící léto pomalu vystřídaly ranní mrazíky. Šustění spadaného listí, ostré oranžové světlo po ránu, rozplývající se v mlhavém oparu. Co to značí? Nejoblíbenější módní období celého roku, podzim!

Proč ho všichni tak milují? Protože na podzim se vrství, a to doslova. Od punčocháčů, podkolenek, přes sukně, halenky, svetříky až po šátky, či klobouky. Na podzim je totiž vše dovoleno, nebo spíš “navrstveno”.

Jak ovládnout tuto sezónu jednoduše a s přehledem? Stačí těchto pět kousků a budete královnou!

Čepice

Letos vyhrává na plné čáře “kapitánka”. Je to opravdu “must have”, roztomilá čepička v různých barvách i materiálech. Klobouky se za kapitánkou drží v těsném závěsu, ty jsou nesmrtelné a elegantní, s těmi se nikdy nedá udělat chyba.

 Manšestr

Rozhodně materiál, který ve svém šatníku nemůžete postrádat. V obchodech se dají objevit krásné manšestrové kalhoty, bundičky, sukně a sukně s laclem, perfektně vypadá vše. Stačí přidat rolák. Bude vypadat skvěle a navíc se i vy budete cítit komfortně.

Vojenské boty

Vyměňte letní sandálky za pořádné šněrovací boty. Od minulého roku se navíc rozmohl trend, zdobit tyto na první pohled “drsňácké” boty kamínky a perličkami. Do těchto bot doporučuje vysoké ponožky, nebo podkolenky.

Kožešiny

Ať už umělý, nebo pravý, každá žena by měla mít kožíšek. Je to příjemné podzimní řešení do chladnějšího počasí, ale zahřeje i v zimě. Takže se nebojte a vyberte si pro sebe svůj “mazlivý” teddy coat.

 Svetry

Podzimní a zimní evergreen, který neomrzí. Jak už jsme zmínili, je dobré svetry “ledabyle” vrstvit. Skvěle vypadají delší svetry, které v pase převážete páskem, nebo ledvinkou.

  15:29,  aktualizováno  24. března 2019 14:24