Zima je perfektní příležitost pro to, se stylově obléct!

Během zimy můžete svůj “stylingový potenciál” naplno rozvinout a podpořit outfitem svou osobnost! Nebojte se experimentovat a kombinovat.

Když máte rebelskou duši


Červeno černé kárované “punkové” kalhoty, které na první pohled upoutají pozornost, jsou sladěné s jednoduchým černým rolákem. Rolák se dá případně nahradit výrazným červeným svetrem, nebo mikinou. Oversized černá letecká bunda, která celé kombinaci dodává trochu té “rebélie”, skvěle zahřeje v případě chladnějšího dne. Jako alternativa jde bunda nahradit i klasickým “křivákem”.

Kalhoty F&F 699 Kč, Bunda F&F 1 390 Kč

 

Elegance na prvním místě


Druhý outfit je poněkud elegantnější a hodí se spíše na formální události. To však nevylučuje to, že pokud se chcete cítit jako dáma, můžete se takto obléci prakticky kamkoliv. Této kombinaci rozhodně dominuje béžový kabát. Základem outfitu je jednoduchá bílá košile, která by měla určitě patřit do vašich “must have” kousků v šatníku. Jestli nerady nosíte košili, jde nahradit světlým svetrem, rolákem a nebo třičkem. Kalhoty volnějšího střihu, do kterých se košile zakasaná, skvěle sedí i těm, které mají silnější stehna. Takové kalhoty jsou tedy nejen pohodlné, ale i vhodné pro různé typy postavy. Výhodou tohoto outfitu je, že ať už si k němu vezmete lodičky, nízké kozačky, nebo tenisky, budete stále vypadat profesionálně.

Košile F&F 649 Kč, Kabát F&F 1 899 Kč