Co si obléct na doma? Určitě to nemusí být jen vytahané tepláky a staré triko. I za dveřmi bytu se totiž můžete cítit skvěle a přitom vás oblečení nemusí škrtit a tísnit.

Představy o tom, jak má vypadat domácí úbor, byly v minulosti různé. V rokoku vládlo negližé, základ ovšem tvořila šněrovačka, až tak příjemné to tedy nebylo. Doma se obecně moc nepřevlékalo, až 20. století přineslo změnu. Nóbl dámy volily svůdné župánky, běžné ženy zase šatové zástěry.

Dnes preferuje většina dam volné kalhoty, legíny nebo tepláky, které doplní pohodlným bavlněným tričkem, svetrem či delší tunikou.

Praktické

Mikina se zipem je na domácí nošení jako dělaná, rychle ji podle potřeby navléknete nebo odložíte. Strohou šedou pak hezky rozzáří vzorované kalhoty nebo tepláky.

S noblesou

I obyčejná tepláková souprava může ve finále působit smyslně a elegantně! Stačí mikinu oživit krajkovou vsadkou a velurový komplet rázem získá úplně jiný rozměr.

Pohodlnou teplákovou soupravu doma užijete.

Pohodlnou teplákovou soupravu doma užijete.

Hřejivé

Je vám doma pořád chladno, i když topení jede na maximum? Svetr bude váš kamarád! Doplňte jej legínami nebo úzkými tepláky a určitě nezapomeňte ani na teplé ponožky. 

Témata: svetr