Každé nalíčení chce přes den pár jednoduchých zásahů:

Pryč s leskem


Pleť neustále produkuje maz. Je to důležité, protože tak si vytváří svoji přirozenou ochranu. Jenže lesku nesmí být moc. Zejména na čele, na nose a na bradě to nevypadá hezky. Zapomeňte na pudrování. To je fajn, jednou, maximálně dvakrát denně. Když ale neustále přidáváte vrstvy pudru, je to pak příliš vidět. Zkuste raději zmatňující papírky, které snadno a rychle mastnotu odsají a také jsou hygienické.

Dodejte hydrataci


Pleť nejlépe vypadá, když je hladká a zářivá - a to v ní dělá dostatek vody. Když jste ale hodně času v klimatizovaných nebo naopak přetopených místnostech, velmi se vysušuje. Proto jsou tady speciální hydratační spršky nebo-li misty. Stačí je jen kdykoliv přes den, kdy cítíte, že vám pleť pne, nastříkat přes již hotový make-up. Je to rychlá úleva s velkým efektem.

Přidejte jas


Přes den se postupně líčidla vpíjejí do pleti a tak ztrácejí na svojí intenzitě. Rychlé osvěžení celého vzhledu dodá jednoduché multilíčidlo, které můžete použít jak na líčka, místo tvářenky, tak na rty místo rtěnky. Růžová barva dodá okamžité rozjasnění a zdravý, svěží vzhled.