Hýčkejte svoji pleť nejenom péčí, ale také při odličování!

Odličovacích přípravků je celá spousta. Tím, jak pleť v chladu trpí, je velmi důležité se o ni starat tak, aby nebyla ještě více podrážděná a přípravky ji nevysušovaly. Proto jsou tady čistící oleje, které se čím dál více těší své oblibě.

Proč jsou tak in?


Tím, že jsou na olejové bázi, tak výborně odličují a rozpouštějí líčidla a maz, ale hlavně pleť nevysušují a zachovávají ji hladkou a hydratovanou. Navíc se hodí pro všechny typy pleti – od suché až po mastnou. Pleť je po jejich použití vyčištěná do hloubky, není vysušená, ani dehydrovaná.

Jak pracují?


Mají texturu oleje. Nanáší se na suchou pleť a jemně se masírují. Olejové složky na sebe výborně navážou zbytky make-upu, mazu (lépe ho rozpustí) a také prach a další nečistoty až z hloubky. Pak přichází na řadu voda: když s ní olej promnete rukama, vytvoří se mléčná čistící emulze, připomínající odličovací mléko. Po lehké masáži ji pak už jen stačí smýt vodou.

Náš tip:


Nemusíte se bát mastnoty. Pleť je po odlíčení čistá, hebká, avšak nikoliv mastná či lepivá. Na její dočištění doporučujeme ještě pleťovou vodu a pak hned nanést pleťovou péči.