O volných dnech zapomeňte na dlouhé a složité líčení. S těmito produkty bude krásná a rozjasněná velmi snadno a rychle:

BB krém


Při běžné denní rutině byste si na pleť měla aplikovat hydratační krém, ochranný krém proti slunci (ano – i v zimě je důležitý!) a také make-up. Toto všechno však v jednom kroku dokáže BB krém - prostě se jím jen natřete a je hotovo. Pleť je po jeho aplikaci hladká, sjednocená, zářivá. Tyto krémy jsou velmi praktické i na cestování, postačí vám jen jedna tubička. Výhodou těchto multifunkčních přípravků je také jejich přirozený finiš, který se na víkend velmi hodí.

Multilíčidlo na rty, tváře i oči


Na první pohled vypadá jako krémová tvářenka, ale dá se použít na mnoho způsobů. Stačí ho jen prsty vklepat do líček. Mastná textura se krásně spojí s pletí a pak ruměnec působí velmi svěže. Stejný přípravek vklepejte i do rtů místo rtěnky. Rty nebudou působit přelíčeně a barva bude ladit s odstínem tvářenky. Nakonec můžete multilíčidlo použít i na oční víčka, místo očních stínů. A jaký si vybrat odstín? Nikdy neuděláte chybu s růžovými barvami – snadno vykouzlí odpočatý a zářivý vzhled.

Hnědá řasenka


Proč zrovna hnědý odstín? Protože je jemnější a přirozenější, než klasická černá, navíc si s hnědou řasenkou můžete i velmi snadno zvýraznit svoje obočí – stačí ho jen řasenkou jemně pročesat. Díky tomu se chloupky zafixují ve správném tvaru a také barva obočí bude výraznější a sytější.