Na stres jednoduše zapomeňte!

Čím víc se Vánoce blíží, tím větší je předvánoční shon. Ať už to tak opravdu je, nebo se nám to jenom zdá, jisté je jedno. Je třeba si dát občas pauzu a nabrat síly. Udělejte si čas, potkejte se s kamarádkami a to předvánoční šílenství si zkuste aspoň trochu užít. Jak? Inspirujte se u nás.

Uspořádejte holčičí večer

Utečte před vánočním šílenstvím domů. Sezvěte své kamarádky k sobě, pusťte si koledy nebo nějaký vánoční film, balte spolu dárky nebo pečte cukroví. Díky společné aktivitě budete mít super zážitky a taky čas si v klidu popovídat. A aby vám třeba právě to pečení šlo pěkně od ruky, můžete si svůj holčičí večer zpříjemnit lahvinkou Bohemia Sektu. Co takhle udělat z tohohle předvánočního setkání každoroční tradici?

Zajděte si na společný brunch

Příjemnou variantou je také začít den společnou snídaní či brunchem a pak se vydat do víru města. Na procházku, na nákupy, cokoliv si budete přát. A kde si můžete dát opravdu vydatnou a chutnou snídani? V Mama Shelter v Holešovicích. Těšit se můžete na sladké i slané laskominy domácí výroby, vynikající kávu, a hlavně neskutečně příjemné a inspirativní prostředí. Až budete dosytosti najedené a napité, můžete vyrazit třeba na výstavu do Národní galerie, která je hned přes ulici.

https://www.instagram.com/p/BpeTGmFl3et/

Zacvičte si

Rozhýbejte se, dejte si společně do těla a nechte úřadovat endorfiny, které se speciálně v předvánočním shonu dost hodí. Kam zajít? Vyzkoušejte třeba Hit Gym na Vinohradech, kde pořádají oblíbené skupinové tréninky. Ale pozor, nejsou jen tak ledajaké. Zakladatel … vyvinul speciální rozvrh Hitgym Matrix šitý na míru holkám i klukům tak, aby na sobě viděli dlouhodobý pokrok, maximalizovali fyzickou zdatnost, samozřejmě měli sexy těla, a hlavně dobrý pocit ze cvičení. Můžete zajít buď přímo na hodinovou skupinovou lekci nebo, zamluvit si lekci s trenérem přímo pro sebe nebo vyzkoušet Special, což je 1-1,5 hodinový trénink pro menší počet parťaček. Značka ideál. A třeba se vám to tak zalíbí, že sem začnete chodit pravidelně

  5:00,  aktualizováno  21. března 2019 11:15