Tyhle appky vám pomohou zbubnout, zpevnit tělo a dostat se do formy.

1. Myfitnesspal

Zahraniční aplikace na počítání kalorií, ale také živin a energetického výdeje se pyšní neuvěřitelně širokou databází potravin. Když se náhodou stane, že některé své oblíbené jídlo v databázi nenajdete, jednoduše ho tam sami přidáte. Pokud si kalorický příjem zapsat zapomenete, aplikace vás na to upozorní. Díky aplikaci se také dozvíte spoustu zajímavých nutričních rad a tipů. Můžete navíc navázat přátelství s ostatními členy a tím získat další motivaci a podporu při vašem hubnutí. Aplikace je ke stažení zdarma.

2. Endomondo

S touto chytrou aplikací můžete zaznamenávat svůj běžecký trénink, ale také chůzi, jízdu na kole a dalších 40 druhů sportů. Budete mít přehled o délce pohybové aktivity, vaší rychlosti, trase, vzdálenosti, spálených kaloriích a mnoha dalších ukazatelích. Endomondo umožňuje spojení s přáteli, takže budete vědět, kdo z vašich přátel běhá, kudy a jak daleko. Můžete se vzájemně podporovat, nebo si troufněte přijmout některou z výzev, které aplikace pravidelně zveřejňuje. Ke stažení zdarma!

3. Nike+ Training club

Na tvorbě této aplikace se podíleli ti nejlepší trenéři světa. Získáte spoustu efektivních tréninkových plánů, cenné rady, ale také motivaci a podporu. Z nabídky si vyberou jak úplní začátečníci, tak pokročilí cvičenci. Je také zdarma.

  7:00,  aktualizováno  24. března 2019 14:48